Záře lásky + tornádo :-)

//Záře lásky + tornádo :-)

Zdravím všechny, kteří čtou tyto příspěvky.

   Já je čtu moc ráda a v každém z nich vždy najdu něco co je mi blízké a co mě potěší. Zatím jsem neměla odvahu napsat, až dnes jsem se k tomu konečně odhodlala.
    V poslední době  jsem cítila  ten “blok”  stále zřetelněji a uvědomila jsem si, že je to kvůli strachu a nedůvěře sama v sebe. S těmito pocity jsem se setkala již dříve a snažila se na nich pracovat, ale nyní vyvstaly znovu (zřejmě je potřeba na nich zapracovat do větší hloubky :-) říkala jsem si). Také mě napadlo jestli je to pouze můj strach neboť jsem si všimla narůstání tohoto pocitu v mém okolí v poslední době. A tak jsem se ptala sama sebe co s tím, jak se vlastně překonává strach a nedůvěra v sebe sama?   A bylo mi odpovězeno, že Láskou – tak jsem tedy “oprášila”  skripta Vzývání lásky a pustila se do toho. No a to co následovalo překonalo všechna moje očekávání – pár dní na to se v mém okolí rozpoutalo úplné “tornádo”, snažila jsem se to ustát a být v harmonii, v klidu a “vyzařovat lásku” , aby mě to nestrhlo taky.
A když se postupně to “tornádo” zklidnilo, začalo se odkrývat spousta věcí a já jen tiše žasla nad tím co všechno za tím strachem a nedůvěrou stálo. A tak přišel čas i na to sebrat odvahu a napsat na tento blog.
Moc bych chtěla poděkovat Zuzce i Vám všem za to, že  “JSTE TADY A TEĎ SE MNOU”  a za to, že mi tak pomáháte. Ještě jednou moc děkuji, Světlana
Odpověď: Děkuji za celého srdce Světlanko, že jsi překonala i “blok” z napsání příspěvku do Blogu :-), u Tebe si toho vážím o to více, že si pamatuji, že jsi byla i na seminářích velmi tichá, neptala jsi se a ani jsi se nějak neprojevovala… Věřím, že Tvé překonání i tohoto “bloku” bude silnou inspirací pro ty, kteří stále mlčí…. S láskou Z. S.
2019-05-09T12:01:07+00:009 Květen, 2019|
Webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies, potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro možný retargeting. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím