Vnitřní činnost

//Vnitřní činnost

 

Vzhledem k tomu, že od vás dostávám ohlasy na vaší činnost se znázorněním určité části  energie z krystalínového energetického pole, chtěla bych touto cestou upřesnit, že duchovně-energeticky nepracujete s obrázkem, ale sami se sebou  🙂… Pokud by nyní byla technologie taková, jak ji známe „z oněch dob v oněch sférách “, obdrželi byste plasmatický 12D model, resp. tuto část jemně-hmotné anatomie počítačově naskenovanou  a převedenou v uchopitelný model :-), který byste si mohli např. umístit hmatatelně před sebe a prohlížet si ho ze všech stran :-)…

Tudíž, pokud například  ony namalované čáry, které označují určité praskliny v proudění energie, vaše  fyzické smysly na obrázku vidí stále,  ale vy máte pocit, že máte vše již vyřešeno,  ta šedivá označení vás již  v oněch místech nebudou rozčilovat, popouzet a poňoukat k dalšímu a dalšímu čištění 🙂 Hlavně však ucítíte ve svém každodenním životě, že lekce  těchto “prasklin” skončily, že se vám “energeticky dýchá lépe” a  máte větší radost ze života.

Uvědomuji si, že je to zcela nový směr, nové poznávání , vzpomeňte si prosím však, když jste například začínali pracovat s energií Reiki, jaké zmatky její působení analytické mysli způsobovalo :-), nyní pracujete na mnohem hlubší vrstvě osobní energetické šablony, tudíž přicházejí i nová poznání..

Během několika týdnů budou k dispozici nová studijní skripta na toto téma, vnímám, že vaše analytická mysl potřebuje podrobnější informace, aby tuto novou cestu  hlouběji prozkoumala a pak možná i umožnila vnitřní pocitové přijetí …. S láskou Z.

2019-07-14T20:10:26+00:0014 Červenec, 2019|
Webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies, potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro možný retargeting. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím