Být sama sebou…..

//Být sama sebou…..

Ahoj Zuzi,

děkuji ti za přání, na které bych ráda zareagovala stejně jako na příspěvky  z blogu..
Moc bych chtěla poděkovat Lay, tobě i Elektře, za jejich články, protože krásně shrnuly to, co se vynořilo i mně. 
Koncem roku a vánocích u mně proběhlo hodně silné čištění díky všem vzýváním a pomocníkům, kteří nám byli díky vám zprostředkovány. Pořád ještě na fyz. úrovni běží, ale ne už tak dramaticky.
Podstatná je ale rovina vědomí a nevědomí, protože přesně stejný vzorec (filtr), jaký popisuje Lay i Elektra jsem si uvědomila – stále posuzuji, jestli jsem dostatečně Štastná, vyrovnaná, duchovní či spojená, spokojená/ nespokojená, přijímaná či odmítaná. I díky možnosti odpočinku během svátků jsem najednou začala “hlídat” myšlenky, proč bych “měla” nebo “neměla”  být ještě nebo už  spokojená, co by kdo měl nebo neměl udělat, ale začala jsem v těch situacích prostě “být” . A najednou jsem je přestala vnímat jako obtížné (samozřejmě se emočně nějaké čištění odehrálo), ale jako by se mě to vnitřně netýkalo. Jak píše Elektra – vědět neznamená být..;-)
Vše se jako by zklidnilo, také v práci, kterou jak víš, jsem chtěla opustit (děkuji, že jsi mě “přidržela”8-)), a to i přes to, že pracovně máme leden nejnáročnější měsíc, jsem schopna se soustředit a být i tou prací..
Včera, když jsem přečetla tvůj příspěvek z 10.1. jsem si řekla, že musím zase zabrat, ale ne na osobní úrovni. Pustila jsem se do “přitahování světla v meditaci”, místy to šlo ztuha, ale objevila jsem i další velice “zajímavý filtr” – to, že se snažím také někdy být duchovní a pracovat, abych byla pochválena tebou nebo byla jedna z prvních, kteří s novými informacemi či skripty pracují. O nutnosti této práce vůbec nepochybuji, tu mám opravdu niterně zakotvenu, ale toto odhalení bylo pro mne velmi překvapující..i po tolika letech práce na sobě i v našich skupinách tam umně skrytý filtr ještě dokáže naši vlastní záři utlumit.
A v tento moment jsem ucítila teprve tu pravou sílu a poznání, že i já dokáži opravdu tvořit i bez “návodů” , když jsem opravdu sama sebou a se sebou spojená.
Děkuji vám všem za toto poznání i sílu, kterou tím všichni můžeme zpět získat.
Toto poznání samozřejmě přišlo i díky pomoci a vedení našich  nových pomocníků!:-)  Myslím, že v energetickém koktejlu, který jejich působení vždy spustí jejich nové energie,  ne vždy doceníme rozsah této jejich práce a pomoci..
 
S láskou a vděčností vám přeji hodně síly a niterného poznání.💖😘
 
Evelína
2020-01-14T19:45:27+00:0014 Leden, 2020|
Webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies, potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro možný retargeting. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím