A tak pojďme překonat všechny nástrahy….

//A tak pojďme překonat všechny nástrahy….

Ahoj všichni mě spříznění,

po přečtení dnešního Zuzčina příspěvku na blogu jsem musela ihned sednout k PC a napsat alespoň pár řádek. Vybavila jsem si totiž můj první seminář a dojem ze Zuzky, průběh dalších seminářů, které jsem u ní navštěvovala a i poslední společnou meditaci , sdělení, že nebude dále pořádat semináře ….. a vše, co bylo s tím spojené.
Na počátku se vidím jako egoistická bytost, soudící, vztekající a odsuzující a i ustrašená, že Zuzi pozná, jak jsem špatná. Seděla jsem v koutku místnosti a bála se vlastně toho světla, které mi bylo na každém semináři předáváno. A i přes to všechno mě Zuzka nechávala jít na další a další semináře a předávala z celého srdce, tu lásku a světlo. Stále k nám s láskou přistupovala a přistupuje  a myslí především na šíření světla. A pomalu jsem se posouvala na svém místečku na kanapíčku a nakonec se posunula přímo naproti naší paní učitelce. -:) a měla radost, když mi s láskou předala návod, jak mám na své cestě pokračovat.  A musím říci, že moje analytická mysl to hodně často nepobírala. A tak jsem se držela návodu….. a časem mi stále “stejné” návody připadají tak nové, úžasné jen proto, že je čtu jiným vědomím, které přišlo s těmi postupy, s tím předáváním světla, s tou Zuzčinou láskou.
 A tak se snažím stejným způsobem, tak jak nejlépe umím,  po svém přistupovat ke každé bytosti. Je důležitý ten pocit, který se ukrývá za každým vašim jednáním. Myslím, že pokud to děláte s láskou (moudrou) s úmyslem nikomu a ničemu neublížit, ve snaze pomoci, posunout vědomí nás všech  o něco výše, tím svým jedinečným způsobem, a akceptujeme svobodnou volbu těch okolo nás, jsme na správné cestě. (A při tom na sobě samozřejmě duchovně pracujeme.)
A tak pojďme překonat všechny nástrahy Ch a N . (které jsme schopni momentálně rozpoznat) a zesilovat  světlo, každý dle svých možností, protože světlo uvnitř nás je a je vždy vítězné, i když to někdy tak nevypadá či není ve fyzické realitě příjemné. -:) Překonejme ty strachy ( i já je tímto příspěvkem překonávám-:) ), oni totiž nejsou reálné.
Vede nás naše víra ve světlo uvnitř nás.
Příspěvek je i mým velkým poděkováním Zuzce, za ten “další návod”, který mi během psaní tohoto příspěvku zaslala.
S láskou pro Zuzku a všechny, kdo čtou tyto řádky.
Jitka H. 
PS: A ráda bych Vám ještě napsala, že svůj první příspěvek do blogu jsem psala asi 8 hod., několikrát přepisovala a upravovala. -:) Dnes jej píši asi 2 hodiny. A věřím, že příště jej zvládnu napsat ještě rychleji. -:).
Odpověď: Jitko, z celého srdce Ti děkuji za silná krásná slova, vyhrkly mi slzy (a mám rozmazanou řasenku :-)), neb jsem se přenesla “v čase” do milované poradny na Zličíně, a viděla Tě, jak tam zpočátku sedíš uzavřená, v masce “běžného člověka”, ale pro Tvé niterné světlo byla tato maska příliš slabá, zářilo z Tvé hrudi  jako jasná hvězda na nebi… A že jsi nyní tím KÝM JSI, je nádherné, nejen pro mě, jako “lektorku”, ale pro celý tento svět…. A děkuji Ti Jitko za Tvou statečnost, že jsi se podepsala, Tvůj podpis je pro mě osobně stvrzením tvé vnitřní síly,  tvého důležitého sdělení pro všechny: A tak pojďme překonat všechny nástrahy Ch a N…. S láskou Z. 
2019-06-05T13:12:29+00:005 Červen, 2019|
Webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies, potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro možný retargeting. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím