Aktivace latentních energií

//Aktivace latentních energií

Člověk, jenž se rozhodl růst  skrze praktikování  energie Reiki, by s ní měl  pravidelně navazovat  kontakt. Toto spojení s energií Reiki dává  člověku k dispozici množství a kvalitu energie nutnou pro cestu růstu jeho vědomí, projasňování duševní energie i stabilitu fyzického těla.  Jak, kde a v jakém rozsahu, to určuje příjemce, neboť energie Reiki nemůže v živé bytosti vyvolávat účinek protikladný k přání, která cítí hluboko v duši.

Čím více se člověk zabývá nedostatky, a přitom si přeje z nich vyrůst, tím více toho v něm bude pravidelný kontakt s  energií  Reiki uvádět do pohybu. Všechny „nové“ emoce, stavy vědomí i fyzické příznaky, které se objeví  i při znovu navázání činnosti   s  energií Reiki, patřily k osobě už před tímto momentem (event. znovu navázání energetického kontaktu s energií REIKI) ale nebyly zjevné např. díky jejich potlačování, projekci nereálné skutečnosti (tzv. žití ve vytvořené mentální šabloně zdánlivého „štěstí“) nebo odštěpení od duševní energie.

Kontakt s energií Reiki nemůže tedy vyvolat nové energie, nýbrž způsobit uvědomění si těch, které již latentně existují. Potom záleží na každém jednotlivci, jak bude dále zacházet se znovu-objevenými  součástmi energie své duše, a to jak s vyššími částmi vědomí, tak i s těmi nižšími, které díky přísunu energie REIKI vyplouvají doslova „na povrch“.

Každé působení Reiki probíhá přirozeným a celostním způsobem. Na duševní úrovni probíhá děj scelování a harmonizace duševní energie (tj. její očištění, scelení a rozzáření)…..

(úryvek ze studijních skript WORKSHOP REIKI – Meditativně energetické postupy)

2020-09-23T10:55:26+00:0023 Září, 2020|
Webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies, potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro možný retargeting. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím