Celistvost duše

//Celistvost duše

 

Celistvost duše

V multidimenzionální anatomii je duše nejblíže našemu fyzickému tělu. Je tedy zřejmé, že právě duše je první branou, kterou otevíráme ke své  jiskře, ke své JJBP i k NBZ, abychom navázali spojení. Pokud však naše duše není celistvá, toto spojení vázne.

V celistvosti naší duše je veliká síla, kterou však nevyužijeme, pokud si zas a znovu nebudeme uvědomovat, že naše duše je nejen silná, ale také velmi křehká a je relativně snadné „ztrácet“ její části. On to vlastně není ani tak projev křehkosti jako spíše projev její bezpodmínečné lásky k nám, „obětuje“ své části, abychom my došli k poznání.

Jak víme, je mnoho způsobů, jak přijít o části své duše. Někdy je dobrovolně zanecháme v místech, kde jsme se silně emočně angažovali, někdy je na základě dohody dobrovolně přenecháme někomu, komu jsme se zavázali pomoci. Ovšem nejčastěji o části své duše přicházíme nedobrovolně, vždy když nejsme sami sebou, vždy když zapomínáme kdo jsme a necháme se zatáhnout do her odp. sil.

Všechny části duše, dobrovolně odevzdané i nedobrovolně ztracené, chceme zpět. Naštěstí víme, co s tím. Umíme ztracené části najít, přivolat je a očištěné vrátit nám právoplatným vlastníkům. Kromě jiného máme k dispozici nádhernou energii „kouzelné květiny“…

Ovšem daleko efektivnější je už žádné další části své duše neztrácet. A taky víme, jak na to.

Je důležité nejen při meditacích, ale také během dne být co nejvíce spojeni se svou JJBP, se svou vnitřní jiskrou, a vnějším věcem věnovat jen nezbytně nutnou pozornost, ani o kousek víc. Každý střípek naši duše je důležitý a nic z vnějšího světa nestojí za to, abychom o něj přišli.

„Co nám to bude platné, že nám patří celý svět, když přijdeme o svou celistvost.“

S láskou Lay

2020-02-10T11:06:30+00:0010 Únor, 2020|
Webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies, potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro možný retargeting. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím