Čerstvý duchovní vítr

//Čerstvý duchovní vítr

 

Ahoj Zuzi, ahoj milé spoluhvězdičky,

hned na začátku mé zprávy bych rád velmi poděkoval Galaktee za její duchovně nabušený (plný obrovské vnitřní síly, víry a odhodlání, že jsem až do tohoto příspěvku mylně domníval, že jsi někdo jiný :-) ) a krásný příspěvek ke 2. Krystalínku, kterým Tě Zuzi trošku namotivovala nakreslit Krystalínky i pro nás ostatní „čekatele” :-) Začal jsem více věřit, že brzy by mohl připlout i ten jeden „můj” ke mně… a ono opravdu, po pár dnech se tak stalo! :-)

Bude to již skoro týden, co jsem s ním hned začal pracovat, první dva jsem nic tak rezolutního ještě nepociťoval, pak začaly asi každý 1-2 dny jednotlivé záležitosti vyplouvat. Čím je Krystalínek velkou pomocí, že opravdu velmi konkrétně napomáhá nasměrovat nejen úsilí, ale i pozornost do oblastí, které jsem třeba ani až tak jako problematické neviděl. To slovo „neviděl“ je to pravé, protože ano, leccos jsem buď opravdu přehlížel a nebo vidět nechtěl ať již tak trošku vědomě či pod vlivem nějakého působícího bloku. Zejména jedná záležitost mnou dost zatřásla – něco, co jsem věděl, že v mé duševní energii stále jako deformace jedné sféry je, přesto to bylo pro mě tak nepřijatelné a dost potemnělé, že já jako tzv. „Duchovní člověk“ jsem to ani nechtěl připustit jako svoji součást, podvědomě se tím nechtěl zabývat, abych to pochopil a očistil.

Některá uvědomění přišla poměrně hladce, jiná jsem musel dost nepříjemně, jako důsledek svých nemoudrých voleb natvrdo zažít, abych poznal, že takové počínání, byť vypadající kolikrát jemňoučce, je projevem duality ega, která jak se rozjede, velmi snadno se na ní začnou nabalovat další dualitní záležitosti až se to stane jak valící se sněhovou koulí z kopce. Na to je to zejména i pracovní prostředí a že jsem tam kde jsem, opravdu skvělým učitelem. Opravdu zjišťuji, že značnou část těžkých energií do sebe vpustím jako důsledek svého konání, ať již vědomě nevědomého (neovládnutého) nebo nevědomého úplně (zabedněného) :-)

Dnes mám pocit, že to čemu Krystalínek napomáhá bych přirovnal k tomu, jako když máte nějaký dobře padnoucí oblíbený kabátek, který už je trochu otahaný a ušmudlaný a chtěl by vyměnit, ale co, když je v něm, ale tak náramně zabydleně pohodlně. Krystalínek je tím čerstvým duchovním větrem, který pomůže vidět, že už by jej chtělo svléknout, sejmout ty masky a postoje a pořídit si nový – lehčí a zářivější (tím nemyslím pořídit si nové masky) :-). Prostě mít zase svou duševní energii o kousek pročištěnější. A díky možnosti nových voleb cítit se zde v projevené magnetické energii zase o kousek blaženěji…

Mějte se všichni krásně a již se těším, až Vás zase brzy uvidím :-)
S láskou
Lancelot

2019-10-25T20:32:23+00:0025 Říjen, 2019|
Webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies, potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro možný retargeting. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím