Chi-Ki-Rei

//Chi-Ki-Rei

Moc zdravím Vás všechny, kteří kráčíte cestou Světla,

četla jsem dnes všechny ty krásné příspěvky na Blogu a cítím silné nutkání, že musím také napsat.

Díky provádění Multivektorového překódování jsem asi před týdnem prošla asi třídenním čištěním a čistila se mi především 4. čakra. Jak krásné bylo, když asi den na to Zuzka napsala, že máme k dispozici aktualizovaná skripta Duchovního učení o Já Jsem zaměřená na očistu srdce. Zatím jsem je teď po novu neprováděla, ale studuji přiložené texty a je to nádhera. Myslím, že se skutečně v mé 4. čakře něco očistilo, protože od té doby vnímám, že jejím prostřednictvím teď mnohem lépe čtu energie, které ke mně přicházejí, a za to jsem moc vděčná a děkuji. A jak moc se těším na skripta Věčné Světlo asi vůbec nemusím psát.

A k té otázce ohledně symbolů CHKR?
Jak Zuzka napsala, že Reiki by spíše mělo mít název Rei Ki Chi, tak tam je podle mne klíč ke správné odpovědi.
Když ty tři slabiky přečteme v opačném pořadí, už jsme v malinko pozměněné podobě u názvu tohoto krásného symbolu Cho Ku Rei.
1., 2., a 3. paprsek, EirA, ManA a ManU, , Chi, Ki, Rei,. +, -, 0, sjednocení a zastoupení elektrického, magnetického a elektromagnetického aspektu.
Pro hustotu jedna, pro hmotu, Reiki používáme hlavně na fyzické tělo.
Krásně je to napsané ve skriptech Síla Světla a Zvuku – Síla Světla, konkrétně strana 39😉

Je opravdu dokonalé a nádherné, jak všechno do sebe zapadá, jak vše souvisí se vším.

Moc děkuji Vám všem, že je mezi námi tak krásné spojení mocnými paprsky Světla, Lásky, Moudrosti a Síly, že jdeme společně, každý svým způsobem, za společným cílem.
Moc Vás všechny objímám, s velkou úctou a láskou Jitka K.

Odpověď: Děkuji moc Jitko za sebe a určitě i za ostatní, napsala jsi to zcela odborně i krásně!!!! P. Usui zřejmě “channeloval” slabiku 1. dimenze jako CHO (byl Japonec), ale je zřejmé, že to byla ona slabika “CHI” :-)…Věřím, že toto Tvé vysvětlení pomůže i ostatním k uvědomění, že skutečně REIKI nemůže být “nefunkční” atd., neboť pokud jsme ve fyzické realitě a vlastníme fyzické tělo, “funkční je a bude”… A jak jsem psala už ve své odpovědi u příspěvku Jaromíra, další symboly Reiki, byť jejich název nekoresponduje se slabikami prvotních proudů Stvoření, jejich frekvence “Ano” :-)…  Též děkuji moc za Tvé připomenutí, že právě skrze 4. čakru “čteme” energii mnohem jasněji, tudíž vzývání k Očistě srdeční čakry i další postupy napomáhají mimo jiné i k lepšímu rozlišování energetických podpisů a energie jako takové …. Nakonec, VŠE JE ENERGIE a VĚDOMÍ….S láskou Z. 

2019-06-05T22:49:41+00:005 Červen, 2019|
Webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies, potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro možný retargeting. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím