Cho-Ku-Rei

//Cho-Ku-Rei

Včera, když jsem Ti poslala svůj email, a jak se mi navýšily frekvence 😊, tak jsem měla silný pocit, že se mám ještě znovu a více do hloubky podívat na 1. symbol Reiki. Při tom mi vyběhl i program, udělat někomu radost a s tím spojenou soutěživost – ano Božská Milost mi ukázala, jak jsem se snažila ve škole, abych byla “dobrá” a dělala svým rodičům “radost” , a pak mi bylo ukázáno srovnávání – soutěžení, které je ve škole dost běžné.
Takže, moc děkuji, k uvědomění došlo na tolika úrovních najednou.
Tím, že jsi nám dala možnost hlouběji se podívat na tento symbol, přišlo spousty uvědomění. Já jsem se tím nikdy do takové hloubky nezaobírala, takže jsem jen věděla takové to základní, že působí na všechna těla, tvoří v čase a působí a tvoří hlavně z 12. k. c. Ale včera jsem si vzala do ruky opět Tvoje skripta Síla Zvuku a Světla 2 a vnímala tu obří hloubku Všeho propojení – tedy všeho, co nás zde učíš.  Jana P.

Cho-Ku-Rei 

Název Cho-Ku-Rei z prvotních proudů pochází,
neboť z Tichého bodu Stvoření ManU vychází.
Ten do Zvuku EirA a Světla ManA se rozkládá,
vždyť z Kosmické svaté Trojice se on skládá.
On z neutronů, protonů a elektronů je stvořený,
proto nejméně na všech 5 Hova těl působí.
15 hlavních paprsků ho doprovází,
na buněčné úrovni k transformaci a k transmutaci dochází.
On z Tellurického štítu vychází,
proto i na fyzické úrovni ke změnám přechází.
On Božskou Milostí zastoupený,
všemi časy prostoupený.

2019-06-06T12:24:44+00:006 Červen, 2019|
Webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies, potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro možný retargeting. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím