Čistota duše

//Čistota duše

 

Jak se vlastně projevuje čistota duše? 

Existuje chápání čistoty vycházející z poznání skrze fyzické smysly, chápání skrze analytickou mysl. Toto chápání se většinou zčásti přenáší na stezce rozšíření vědomí i na požadavek čistoty duše,  a tím i celého energetického pole. Tudíž se pak člověk , který usiluje o transformaci a rozšíření vědomí, snaží takového čistoty  duše dosáhnout, nutí se tyto „nečistoty“ zdolávat, ničit je, či  se před nimi snaží utéci, popřípadě je zakrýt, nechce je vnímat…. Stejně tak nechce, aby tyto nečistoty byly viděny „ze shora“ (z vyšších úrovní  Existence), či aby  je spatřili jiní  lidé, snaží se je  schovat, a též překrýt maskou  například milého, soucitného, přátelského či velmi dokonalého člověka“.

Avšak tím, že je člověk před ostatními ukrývá, a to například i pod maskou „člověka usilujícího o rozšíření vědomí“, či naopak, skvělého a úspěšného manažera  .-), schovává je především sám před sebou. Jenže  pokud toto učiní, není pak schopen udělat činy, díky nimž může ony „nečistoty duše“ překonat, a to, pohlédnout na tyto „nečistoty“ uvnitř své duše, i  na nečistoty (energetické bloky) ve svém náhledu na život samotný, nemůže je pak prohlédnout, což mu brání skutečně prozářit duši, i  své celé energetického pole.

A co je to tedy ona čistota duše?

Není to nepřítomnost nečistoty, je to určitá výše energie-vědomí, je to přímo živoucí proud vědomí, jenž je stále obnovován a rozšiřován, neboť je spojen  s vnitřní jiskrou života a tím i se Zdrojem Všeho Co Je….

Tento živoucí proud vědomí představuje,  že člověk nedovolí, aby ho  jakýkoliv stav ve fyzické realitě,  zdržoval na jeho stezce poznání. Začne to jako změna vnímání sebe sama, kdy si člověk hlouběji uvědomí, že  má svou duši, že není pouze fyzickým tělem či analytickou myslí, čímž přijímá niterněji, že jeho duševní energie projevující se skrze vnitřní pocity,  je něčím více než jsou podmínky fyzické reality, tudíž uvnitř něj  existuje  potenciál  pozvednout vědomí, a tím i energie  jakékoliv okolnosti či stavu, o jejichž projevení se  přičinil díky energii protékající  v minulosti či v přítomnosti  jeho energetickým polem a analytickou myslí osobního já.  

Základním předpokladem “čistoty duše“ je jednota vnitřních pocitů s činy, skrze které se člověk projevuje v realitě fyzické, ale i té neviditelné, tj. myšlenkové, emocionální, a v dnešní době i v oné „umělé realitě“….. Z.S.

 

 

 

 

2020-09-14T14:57:35+00:0014 Září, 2020|
Webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies, potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro možný retargeting. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím