Cože je naším úkolem?

//Cože je naším úkolem?

 

Zdravím vás moji milí,

dnes bych si s vámi pouze chtěla připomenout, že naším společným záměrem jsme schopni měnit naše životy i náš svět. A že pokud nepodlehneme žádné klamné iluzi, tak se nám to podaří a my stvoříme lepší svět. Někdy se totiž ptáme sami sebe:  Cože je tím naším úkolem, který tady máme vykonat? A představujeme si nějakou konkrétní odpověď, kterou se vše vysvětlí, a my pochopíme, kam máme jít a co konkrétního udělat. Tak to ale není, je to mnohem jednodušší 🙂 – můžeme totiž naplnit naši misi v každém okamžiku našich životů tím, že se zaměříme vždy pouze na to, kým doopravdy jsme a jaké síly v našich životech chceme podpořit a jaké ne . . . a pokud podpoříme to, co nám přináší radost, pocit štěstí, naplnění a hlavně lásky k životu jako takovému, tak plníme náš společný úkol v celé jeho ohromující kráse a velikosti.

A pokud se nám to podaří, tak naplníme to, co jsme sem přišli společně vykonat a to je zlepšit tento svět. A já z celého srdce věřím, že se nám to podaří a společně v této misi zvítězíme!

Moc vás všechny objímám, s láskou. Daphne

2019-10-08T12:34:19+00:008 Říjen, 2019|
Webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies, potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro možný retargeting. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím