Duhový most

//Duhový most
Jednou, možná včera dnes či zítra jsem vzhlédla od svého pracovního počítače a uviděla nádherný duhový most přes celou oblohu. Nádherný, tichý, složený z tolika barev.  Jeho barvy se měnily, mísily, tak  úžasná podívaná. Tolik proudů světla. Tolik lásky, moudrosti i síly. Občas barvy sice zakryl šedý mrak, či mráček, ale vždy se znovu a znovu ta duhová záře vynořovala a zářila a zářila.
Barvy se měnily jedna v druhou a jakoby si pomáhaly vykouknout zpoza mračen, či mraků. Jednou zleva, jednou zprava záře překrytá mraky sílila a nakonec se znovu a znovu objevil celý duhový most v plné nádheře. Zářil tiše, láskyplně a zároveň nekompromisně a silně všemi barvami.  Most mě objal a já vnímala tu nádheru energií. V tu chvíli jsem cítila tu sílu světla různých barev.  Vnímala,  jak se mění nejen ty barvy duhového mostu, ale i něco uvnitř mě. Most byl mou součástí.  Nedokázala jsem se od těch zářících světelných barev odtrhnout. A tak jsem jen stála a nechala ho zářit  a zářila u okna své kanceláře spolu s ním.  A když most mým očím zmizel, ( asi po 2 hodinách)  já najednou věděla, že je tu uvnitř mě stále navzdory tomu, co se děje kolem mne. To světlo, nádherné, tiché, zářící, žhnoucí nejen na obloze, ale i v celém vesmíru uvnitř nás všech.
A tak bych ráda za tento prožitek, za  toto světlo poděkovala také Vám  a především naší milované Zuzi, která nás stále láskyplně objímá a nezapomenutelně září svojí bezpodmínečnou láskou.
S velkou vděčností za toto poznání Vás všechny po delší odmlce opět prostřednictvím blogu objímá. Jiskřička Modřenka.
2020-03-13T13:44:49+00:0013 Březen, 2020|
Webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies, potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro možný retargeting. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím