ENERGIE-VĚDOMÍ

//ENERGIE-VĚDOMÍ

Zdravím vás moji milí,

dnes bych se s vámi všemi chtěla podělit o mou poslední zkušenost s aktualizovanými skripty 9.stupně duchovního učení o Já Jsem – Vzývání k očistě srdce. Vzývání jsem dělala jen dva dny po sobě, ale již za tuto krátkou dobu jsem dospěla k velice důležitému poznání. Došlo mi totiž, že vzhledem k zahájenému „multivektorovému překodování“, které jsem mimochodem ještě nedokončila, se mi velice pročistilo duchovní srdce i srdeční čakra, takže pro mě toto vzývání bylo, mírně řečeno, velice osvěžující :-).  Po předchozí „pročišťující“ zkušenosti v rámci „překodování“ to bylo pro mě opravdu velice důležité zjištění, protože se zcela jasně ukázalo, jak obrovský to má smysl a k čemu mě to vlastně mělo dovést. Předpokládám, že to Zuzanka takto zařadila, abychom tento rozdíl mohli pocítit a pochopit tak, jak moc je to důležité.

Otázka: Zároveň bych se tě chtěla Zuzi zeptat, jestli jsem pochopila správně, že nová skripta k workshopu Duchovního učení o JJ – Věčné světlo, jsou pro nás vlastně takovým dárkem, který nám pomůže se přes to pročišťování v rámci „multivektorového překodování“  lépe a hlavně rychleji přenést a překonat tak veškerý strach a temnotu, která se nás snaží zastavit na naší společné cestě?  Zuzance předem děkuji  za odpověď a vás všechny moc objímám a těším se na setkání ! S láskou. Iveta H.

Odpověď: Děkuji Ivetko za tento Tvůj příspěvek, je to přesně jak píšeš  :-)… Multivektorové překódování pracuje na úrovni energetické,  na očištění a rozšíření energetického pole, jakož i všechny postupy MDN, učení o Já Jsem nám napomáhá zase k tomu, aby bychom byli i na těchto očištěných a rozšířených rovinách energie světelného pole „vědomi“… Jak jsem již nesčetněkrát říkala na seminářích, studium MDN úzce souvisí s učením o Já Jsem, neboť (připomínám) Nejvyšší Zdroj všeho CO JE, je ENERGIE + VĚDOMÍ (SVĚTLO+ZVUK).

K aktualizaci studijních skript  9. stupně Duchovního učení o Já Jsem mě nevedla náhoda jako taková, ale žádost jedné studentky, o tato skripta. Protože ta “původní” byla z r. 2016 a za ty tři roky jsme zcela jiní :-), rozhodla jsem se je aktualizovat. No a pak mi došlo, že vyšší vedení dotyčné studentky ve spolupráci s tím mým, mělo společný záměr, neboť skutečně po tom velmi pracovním energetickém překódování Očista srdce, což je jedno z afirmačních vzývání těchto skript, je naprosto nutné vzhledem k tomu, že právě 4. čakra a její filtry či naopak již očištěné centrum, zajišťují skutečnost v nižších realitách – osobního já, projevení života, emocí a činů… Tudíž, i když máme “očištěno” v jiných dimenzích a realitách, v jiných vektorech, zde výsledek až tak moc znát není :-). Ta další vzývání jsou aktuální samozřejmě též :-).

Studijní workshop VĚČNÉ SVĚTLO je skutečně dárkem, klenotem nesmírné niterné mé osobní zkušenosti (původně jsem si ho chtěla nechat navždy jen pro sebe 🙂), ale protože JSEM ve Věčném proudu, nemohu bránit k tomu, aby Ti z vás, kteří již přes rok pracujete doslova v osamocení a pod tlakem kolektivního n-vědomí, vy, kteří tak úžasně a statečně pracujete na pozvednutí vědomí a energie (a nejen té vaší...), abyste prostě s Afirmačním vzýváním, které je naplněno nesmírnou milostí, o níž jsem se sama mohla přesvědčit v těch nejobtížnějších životních podmínkách, jaké může zde člověk zažít (nepřeháním :-)), mohli i vy se k tomuto požehnání dostat…. Ze srdce vám přeji, ať vám přinese onen „klenot“  všech afirmačních vzývání ještě silnější víru, lásku ke svému vnitřnímu světlu i k tomu v ostatních, ať vám přinese vše, co potřebujete k projevení vaší jedinečné duše….  A vy, kteří máte ještě k tomuto “klenotu” několik stupňů Duchovního učení před sebou, nebuďte smutni, zcela jistě se k němu rychle propracujete!!!!! S láskou Z.

2019-06-05T12:43:48+00:005 Červen, 2019|
Webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies, potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro možný retargeting. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím