Harmonizace polarit 2

//Harmonizace polarit 2
Není u mně obvyklé, abych Ti psala tak často :-), ale ráda bych se s Tebou (i s ostatními) podělila o následující:
Na úvod je třeba uvést, že již delší dobu se necítím ve svém zaměstnání dobře. Postrádá pro mně smysluplnost a s podřízenými i kolegy nejedu na “vlně” ;-). Včera jsem si vzala dovolenou, protože jsem potřebovala být sama a studovala jsem skripta Harmonizace polarit 2. část. Jsou úžasná, všechny informace v nich jakoby byly přesně pro mně teď v tuto chvíli :-).  Provedla jsem si i obě vzývání. Vědoma Tvých informací o časovém odstupu mezi nimi, jsem je udělala tentýž den, ale s odstupem cca 2 hodiny – prostě jsem musela, nebylo mi dovoleno přestat. Jsou úžasná, silná a všeobsahující, s láskou Ti za ně děkuji. No dostávám se k tomu, co to se mnou udělalo, či co se ve mně díky energiím v nich i slovům v nich obsažených událo.
To co řeším již několik měsíců, marnost mé práce ……. Přišlo mi, že jsem v mé práci stahována k “epickému boji” (nechávám se stahovat). Že jsem v práci ta “žena činu” i “dobrák”, který postupuje podle zákonů, pravidel nastavených systémem, musí podle nich postupovat a ….. Najednou ze mně spadla iluze – co je správné a co mi jako správné předkládá systém a jeho zákony!? Určitě jsem moc ráda za toto uvědomění, jen nevím, zda vůbec v této práci jsem resp. budu schopná nadhledu. Nebo prostě nastal čas na změnu v této oblasti :-). Ivana S.
2019-04-03T14:27:37+00:003 Duben, 2019|
Webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies, potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro možný retargeting. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím