Hledání pravdy

//Hledání pravdy

 

Abyste lépe porozuměli pravdě, je důležité si uvědomit,  že k pochopení rozsáhlé  a vyšší pravdy je zapotřebí nejprve přesně vnímat ty události, které se ve vašem současném životě  vyskytují..

Hledání pravdy znamená, že musíte být ochotni vědět nebo vidět, kdy jste  byli oklamáni nebo  jste lhali sami sobě vy,  a  i když je to bolestivé, naučíte se vnímat způsoby  různých psychických projekcí jiných lidí, vašich mentálních šablon, či šablon rodové linie používaných  k zatemnění faktických událostí v současnosti.  Vyšší pravda je získána z moudrosti dokonalého porozumění, jež  inspiruje vaše vnitřní poznání, to poznání, které právě  NYNÍ existuje..

Rozvíjení morálních vlastností  je založené na ctnostech, které posilují vědomí i  charakter, jež jsou základními pilíři  síly v budování duchovního základu.

(úryvek z připravovaných studijních skript další části Světla stezky poznání ) 

2020-06-15T18:52:04+00:0015 Červen, 2020|
Webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies, potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro možný retargeting. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím