Hluboká víra, že JIŽ JE LÉPE

//Hluboká víra, že JIŽ JE LÉPE

Odpovědi na tyto mé vnitřní otázky během sledování dějů tohoto svitku skalárních vln,  nenalézám, můj-náš život je má psát sám. Tyto odpovědi nalezne každý z nás v našich každodenních reakcích na různé události:

Stahujeme intenzitu svého vnitřního světla,  abychom zapadli mezi ty ostatní?

Zahalujeme svoji záři, abychom se chránili, netušíc však u toho, že si vlastně ubližujeme, neboť snižujeme své frekvence vyzařování a tím i možnost pomoci vysokých duchovních sfér?

Na svitku  skalárních vln dále s úžasem pozoruji, jak planeta Země, coby přestupní stanice pro četné mimozemské rasy  sloužila v onom Věčném Přítomném okamžiku jako důležitý transfer do těch nejvyšších dimenzí. Vidím, jak odpůrčí síly zesilují svůj protitlak, působíc na tzv. telurický proud, (označení pro dimenzionální proud týkající se prvních tří dimenzí).

S úžasem sleduji fyzikální, spíše však i kvantové děje, v nichž vidím jednotlivé částice třídimenzionální reality planety Země.  Energetickou částicí  1. dimenze je proton, vztahující se k fyzickým tělům, fyzické realitě, k hmotě jako takové, a též ke gravitaci. 2. dimenze vibruje na frekvenci elektronů, vztahujících se k anti-hmotě, energetickou částicí  3. dimenze je neutron, vztahující se k tzv. temné hmotě (ante-hmota). Společně tyto frekvence vytvářejí telurický proud a vytvářejí kolektivní štít vědomí lidí této planety.

Pozoruji způsob, jakým je tento kolektivní štít určitými zásahy ovlivňován, vidím vracející se děje lidí, události, o kterých se domnívali, že je mají již dávno pochopené, zpracované… Snížení frekvencí jednotlivých dimenzionálních pásem (vlivem nízkých vibrací smutku, závisti, strachu, vnitřní bolesti atd.)  však vracejí čas i děje, pomyslně k novému zpracování. Vracíme se tedy k tomu, co již skutečně nechceme, zažíváme nanovo lekce, již dávno zvládnuté…

Ach ano, my si to alespoň uvědomujeme, někdo z nás si povzdechne: „To už přece znám, tak proč znovu??? To jsem asi plně nepochopil/-a….“. Děje s posunem času a úpravou frekvencí jednotlivých dimenzionálních pásem mi objasňují, že prioritou zůstává neustále zůstávat bdělý v onom Přítomném okamžiku, blesku rychle vyhodnocovat svůj osobní životní příběh a nenechávat se povalit uměle vyvolanou vlnou prošlé energie, ony nízké emoce si prožít, ale ovládnout je skrze vnitřní sílu, a též hlubokou víru, že JIŽ JE LÉPE....

Opět žasnu nad informacemi, které bych na tomto svitku skutečně nečekala, spíše mi připadají jako ukázka na internetu propagující kvantovou fyziku. :-). Nicméně poznávám důležitost těchto informací, neboť „tenkrát“ i v onom Věčném přítomném okamžiku, se odpůrčí síly snaží ovládnout právě tento kolektivní třídimenzionální štít.

(aktuální ukázka z připravované knihy SVITEK SKALÁRNÍCH VLN…..)

2019-10-02T19:53:03+00:002 Říjen, 2019|
Webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies, potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro možný retargeting. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím