Informace

/Informace
Informace2020-08-18T16:01:10+00:00

NABÍDKA MOŽNOSTI DÁLKOVÉHO STUDIA

V případě zájmu o dálkové studium nabízených studijních směrů s možností konzultace mailem mě prosím kontaktujte mailem buď přímo přes tento web (viz rubrika KONTAKT), nebo též na mailovou adresu: anaz@seznam.cz

Dálkové studium je možné pouze pro stávající studenty (kteří se účastnili v minulosti osobních seminářů)

Výši úhrady za studijní skripta jednotlivých směrů naleznete v příslušné rubrice, zaslání mailem ve formě PDF, možnost konzultace k probíranému učivu je zahrnuta ve výši úhrady.

V případě, že máte zájem o studijní skripta vydaná již dříve, a jejichž informace jste ještě nestudovali, kontaktujte mě prosím mailem, nabízím vám možnost doporučení studia v aktuální době.  

ROK 2020

Nabídka studijních skript za měsíc SRPEN 2020:

Od 11. srpna  2020 jsou   studijní skripta workshopu  “SVĚTLO STEZKY POZNÁNÍ – 2. část”  k dispozici ke studiu pro  další následující skupinu  + pro ty studenty, kteří doposud nebyli zařazeni do studijních skupin.Více informací o obsahu těchto studijních skript, jejich 1. a 2. části  naleznete v rubrice “STUDIJNÍ WORKSHOPY”.

Od 10. srpna 2020 je k dispozici  hlouběji aktualizované a rozšířené (přidaný nový text), vydání studijních skript 10. stupně DUCHOVNÍHO UČENÍ O JÁ JSEM (poslední aktualizace byla v roce 2016)

Od 1. srpna 2020 je  k dispozici aktualizované vydání studijních skript 11. stupně DUCHOVNÍHO UČENÍ O JÁ JSEM (poslední aktualizace byla v roce 2017)

 

 

 

 

Zůstaňte s námi v kontaktu

 

Webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies, potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro možný retargeting. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím