Je to jednoduché

//Je to jednoduché

 

Je to jednoduché, jako všechny geniální věci. Nepotřebujeme žádný dlouhý složitý návod a ani komplikovaná nabubřelá pravidla. Stačí jediné: směřovat svou pozornost na naši niternou podstatu, na naši vnitřní jiskru světla, na naši Já Jsem Přítomnost a nedovolit ničemu a nikomu, aby narušil naše spojení s NBZ. Pak máme opravdu šanci svítit a zapustit své světlo i na této planetě.

Včera jsem dokončila další čtení Zuzčiny poslední knihy, a ačkoliv bylo velmi silné a plné mých slz, nakonec mi před očima svítila jediná věta, ta o tom, že život je jednoduchý, jen my si ho děláme složitým. A já si uvědomila, že během celého čtení jsem cítila potřebu do blogu napsat, že je to vlastně jednoduché.

Ano, je to jednoduché, ale nikdo netvrdí, že je to snadné.

Jenže my přece nejsme žádní začátečníci, důležité je, že VÍME, co dělat a taky víme, jak to dělat a co nám pomůže.

Zuzko moc děkuji za tvůj vzkaz z 10. ledna. Před chvílí jsem si ho přečetla a řekla si, že o té jednoduchosti už psát nemusím, ale pak mi přišlo, že naopak napsat mám, že to spolu souvisí. Opravdu nevěnujme svou pozornost složitostem, komplikacím a problémům ve svém životě. Víme přece, že odp. síly nás nepřestanou pokoušet, ale když se neopojíme, jejich pokusy snáze prohlídneme. A poznané zlo ztrácí na své síle.

Píšu sice do blogu, ale jako bych to psala sama sobě… Vždyť ano, Jsme Jednotou.

S láskou Lay

2020-01-14T12:18:58+00:0014 Leden, 2020|
Webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies, potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro možný retargeting. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím