Jednou, včera a dnes

//Jednou, včera a dnes
Z celého srdce objímám a zdravím nevelkou skupinu lidí, která se rozhodla zachránit jedno království. Děkuji Vám za Vaše přenádherné příspěvky plné lásky, síly a víry. Děkuji za to, že jste a i já mohu společně s Vámi vnímat ty nádherné energie.
Po kratičké odmlce-:)  jsem se díky Daphne opět rozhodla napsat příspěvek do blogu.
Chtěla bych jí moc  poděkovat  za příspěvek O pohádce o ves. království,  který ve mě vyvolal tak silnou nezapomenutelnou vzpomínku, která mi opět připomněla kým jsem a  proč tu jsem. 🙏Věřím, že i Ti, kdo budou číst tyto řádky, se rozpomenou. 💖💖💖
Jednou, kdysi dávno a nebo jen před několika málo měsíci jsem i já  pracovala v harmonii, pospolitosti a v bezpodmínečné lásce  s ostatními členy skupiny pod vedením nádherné, nás všechny objímající kněžky. Jednou, jak blesk z čistého nebe mě zasáhla zpráva, že naše kněžka je v nebezpečí.  Nikdy nezapomenu na tu bolest, která mě v tuto chvíli obklopila a to odhodlání, že pro její záchranu udělám vše, co bude v mých silách.
Jednou nebo včera dnes i zítra jsem měla tu čest, spolu s několika členy skupiny, pod vedením další krásné kněžky se účastnit záchranné mise, na záchranu naší milované kněžky. Nikdy nezapomenu na tu sílu lásky, víry a odhodlání, kterou jsem vnímala. Věřila jsem celou svou bytostí a duší, že se dokáže vzepřít princi tohoto světa, že se znovu obejmeme a shledáme.  A ona to dokázala, aby naplnila  svoji misi a mohla uskutečnit to, co si předsevzala – předávat svým druhům nádherné vesmírné dary, vést je moudře, v pravdě a bezpodmínečně je milovat, aby společně mohli zachránit jedno nádherné vesmírné království.
Jednou nebo včera dnes i zítra jsem pod vlivem nástrah prince tohoto světa na tu sílu lásky, víry a odhodlání pozapomněla.
Jednou nebo včera dnes i zítra mi ji Daphne moudrým příspěvkem opět připomněla.
Jednou nebo včera dnes i zítra připomněla, že sama kněžka to nezvládne a je potřeba celou svou duší a bytostí, v každém okamžiku svého života se o ten Štastný konec snažit a především věřit, že toto království může být zachráněno a neexistuje nic důležitějšího.
Jednou nebo včera dnes i zítra objímám všechny členy záchranné mise a věří, jako já  v záchranu našeho království.
Jednou nebo včera dnes i zítra objímám s láskou všechny, kdo čtou tyto řádky.
Jednou nebo včera dnes i zítra děkuji kněžkám za ves. dary, které nám již předaly, předávají a budou předávat.  Z celého srdce Vás všechny objímám.
S láskou  Aquabel.
2019-11-25T10:05:20+00:0025 Listopad, 2019|
Webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies, potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro možný retargeting. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím