Jsme společně vážně skvělý tým 

//Jsme společně vážně skvělý tým 

 

Ahoj Zuzi, ahoj moji milí a milé,

před několika málo dny jsem dočetl novou knížku, čtení to bylo nádherné, poutavé, jako taková detektivka, která pořád láká číst s pocitem „ještě jen pár stránek“ :-). Nesnadno hledám ta pravá slova, které by dokázala popsat mé pocity. Včera večer, když jsem se vrátil z návštěvy rodičů domů, jsem se již, jako předtím několikrát, znovu vrátil k té poslední básni „Cesta poznání“. Již jen tou poslední dvoustránkou je hluboce řečena celá podstata našeho působení a poslání zde. Alespoň drobek jsem měl díky ni možnost pocítit, z čeho vychází Zuzi Tvá láska k nám, Tvá nezlomná víra a nezměrné úsilí. Jejich čtení mně do očí vrhlo slzy, které když se smíchaly s předtím nakapanými očními kapkami, vytvořily v očích dost divoký koktejl, až mě to celé rozesmálo :-). Dala jsi do té knížky opravdu mnoho, všechno své poznání, bezpodmínečnou lásku a že vždy je naděje… Ta knížka je navždy i hvězdou Polárkou pro ztracené mořeplavce hledající znovu správný směr, který by je zavedl konečně domů… Děkuji Ti za ni….
…Před pár dny si šel podat žádost o nový řidičský průkaz, po několik desítek sekund jsem byl v určité situaci a během ní jsem začal pociťovat, jak najednou na mě se stupňujícím tlakem začíná působit určitá stará šablona nutící mě začit projevovat se určitým způsobem, který se mnou už nerezonoval, ten den jsem to pak zažil ještě jednou. Když jsem si to večer promeditovával, celé jsem to prohlédl, nač jsi v knížce upozorňovala. Spatřil jsem řadu těch šablon, které mají na mě v práci, vůči lidem, zbytku rodiny ovládací vliv. Jednám-li v nich, jedu ve vzorcích rodové linie, kolektivního i vlastního nevědomí, ztrácí se má autentičnost, nevyjadřuji tím kým opravdu Já Jsem, nemohu v takovém stavu naplňovat své poslání. Dalo mně to i odpověď na to, proč někdy tak tápu a cítím určité věci, co bych měl v dané situaci udělat, uvnitř sebe tak rozdílně.
V zaměstnání se nyní snažím občas zastavit, ponořit se do svého nitra, navnímat se kým Já Jsem a pohlédnout, zda-li se do nějaké takové šablony zrovna nenořím. Působí jich tam tak moc ze všech možných různých směrů a úrovní…a nejvíc působí ty, které apelují na mé vlastní ještě plně neočištěné věci. Děkuji Nejvyššímu Zdroji za toto rozkrytí a přijímám odpovědnost, abych to změnil.
Mnohem rázněji na mě dosedlo jak nemoudře a v jakých šablonách jsem po většinu života jednal vůči ženám.
Používání síly osobnosti k vytvoření převahy, všechny ty manipulativní hry, ale i velmi nemoudré podbízením měnit svoji duševní energie za získání zájmu druhého. Mezi námi muži a ženami těch šablon a programů působí tolik. A já do nich, abych ze strachu ze zranění nějak podvědomě zakryl vlastní sympatie či nejistotu, do nich padal jako kaktus do květináče a to kolikrát i vůči Vám, mojim milým „duchovním“ spolužačkám. Za což se Vám omlouvám…
Dlouho jsem si doslova lámal hlavu co ode mě Nejvyšší Zdroj pořád chce, abych pochopil vůči ženám. Ač jsem byl aktivní či pasivní, měl jsem pocit, že pořád narážím do zdi. Ano, skutečně jsem narážel, a v tom vězení mě bezpodmínečná láska Nejvyššího Zdroje nemohla nechat. Díky knížce, Vám všem, Vašim příspěvkům (pořád říkám, že jsme společně vážně skvělý tým :-) ) a celkově všemu tomu s čím mohu pracovat jsem snad konečně pochopil, abych pokročil dále. Tou jednou zdí bylo hledání ve Vás „náhrady” za Nejvyšší Zdroj, v druhém útěk od Vás do kláštera. Nyní mám pocit, že to kam se mě Nejvyšší Zdroj snažil dovést je, abych konečně prohlédl všechny ty šablony, představy, masky a vzorce, odhodil je, abych i v přístupu vůči ženám nechal, skrze duhový šat moji (mužské) duše, proudit ono čiré vyjádření Nejvyššího Zdroje. Abych se stal oním nezatíženým dítětem jednajícím s čistým, otevřeným, bezpodmínečně milujícím avšak moudrým srdcem. Abych se ničeho nezříkal, neviděl jako brzdu k duchovnímu růstu, ale ani objekt spásy, štěstí a tužeb k osobnímu přivlastnění. Aby můj projev i v této oblasti došel vyrovnanosti a vyváženosti magnetické a elektrické polarity. A Vás ženy.., viděl vždy zejména jako Jeho/Její vyjádření energie-vědomí Nejvyššího zdroje proudící skrze pestrobarevné šatičky Vašich duší :-) Děkuji Ti Nejvyšší Zdroji, i na tomto zapracuji! :-)
S láskou
Lancelot
2019-11-25T19:54:50+00:0025 Listopad, 2019|
Webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies, potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro možný retargeting. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím