Koleje

Moji milí kamarádi,

posílám vám všem Láskyplný pozdrav a poděkování za vaše-naše společné „Tvoření“ :-).

Dnes ráno jsem si při jízdě do práce uvědomila, jak se můj pohled mění každou chvílí, a to s novými pocity a uvědoměním, které zrovna přichází. Změnila jsem způsob cestování a místo autobusem jsem začala jezdit vlakem. Nejprve jsem se tomu vyhýbala, neboť po dlouhé době cestování, s většinou stejnými cestujícími, jsem vnímala, jak si tu cestu užívám. Když jsem poprvé jela vlakem, tak jsem najednou zjistila, jak moc je to pro mě „nové a jiné“.

Nyní vím, že to tak mělo být, a tak v tom hledám i to krásné. Jednou, když jsem jela ve vlaku, a už jsem vnímala, že je těch „energií opravdu dost“, odešla jsem mimo sedačkový prostor, do uzavřené uličky před výstupem, kde nikdo nebyl. Jelikož jsem jela v úplně posledním vagónu, a akorát svítalo, pozorovala jsem cestu – koleje, které zůstávaly za námi. Hned se mi vybavila Zuzky „Meditace Koleje“. Najednou jsem pocítila, jak se usmívám …

Tuto meditaci mám moc ráda, neboť se zde píše – tedy jak tomu rozumím já,  že Koleje je stav mysli, vědomí, kde se cítíme v bezpečí, ale že může vzniknout i trhlina, či slabé místo,  kdy z těchto kolejí vypadneme, a to jen proto, že právě naše Duše nás učí, abychom neustrnuli v právě tomto vytvořeném stavu a že je potřeba růst a za pomoci víry odstranit vše neskutečné a najít a projevit zase v sobě pravou, čistou a nekonečnou Lásku“.

Nyní cítím „pocit všeobjímající Lásky a Vděčnosti“. Ano velkou vděčnost za to, že „Já Jsem“, a za to, jak je o nás neustále postaráno a pečováno.

Na závěr bych ráda poděkovala Vám všem za vše a za to, že JSTE – JSME…., děkuji.

S Láskou a velkým díky zdraví a objímá

Hvězdička

2019-12-03T20:15:10+00:003 Prosinec, 2019|
Webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies, potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro možný retargeting. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím