Krátká úvaha o existenci Boha

//Krátká úvaha o existenci Boha

 

Myslím, že mnozí z nás slyšeli, jak lidé říkají: „Nevěřím v Boha, kdyby Bůh existoval, nepřipustil by tolik utrpení a bolesti.“ A tak uvěřili, že žijí na Zemi, kde není Bůh k nalezení.

Dříve jsem nevěděla, co na to říct. Sice jsem též pyšně prohlašovala, že jsem ateista, ale dnes vím, že jsem prostě nedokázala věřit v toho personifikovaného trestajícího Boha na nebesích, u kterého jsem měla pocit, že vlastně lidi moc rád nemá. Tehdy mé malé Já ještě nevědělo nic o NBZ a o bezpodmínečné lásce, tak jsem byla prostě ateista.

Je přece skvělé, že my VÍME, jak to je. Je v tom ohromná síla a hlavně svoboda.

Dnes bych těm lidem řekla, že existuje síla, která by mohla pomoci, ovšem přístup k nám a k celé planetě má skrze srdce lidí. Srdce většiny lidí na Zemi jsou však plná strachu, pochybností, lítosti, touhy po moci… a tak v nich není místo pro bezpodmínečnou lásku. Většina lidí není těmi otevřenými dveřmi, kterými by světlo pronikalo na Zemi, a proto je tu tolik temnoty.

Takže je to na nás, na těch, co už VÍME.

Je úžasně osvobozující, když víme, že jsme to my sami, kdo může planetě pomoci. Je skvělé, že nepotřebujeme žádnou vnější sílu, že království nebeské je uvnitř nás a záleží jen a jen na nás, nakolik udržíme své spojení s NBZ a se svým vnitřním světlem Krista. Záleží jen na nás, jak silně necháme své světlo zářit před lidmi, aby mohli našim prostřednictvím zakusit bezpodmínečnou lásku NBZ a stali se také těmi otevřenými dveřmi, které nemůže nikdo uzavřít.

K tomu nám dopomáhej NBZ a naše JJBP.

Už nejsem ateista, věřím v Boha uvnitř sebe, Já Jsem Bůh v činnosti.

S láskou Lay

2020-01-16T17:39:10+00:0016 Leden, 2020|
Webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies, potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro možný retargeting. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím