Krystalínek – zkušenosti

//Krystalínek – zkušenosti

Ahoj všem, kteří čtou tyto stránky,

ráda bych se s Vámi také podělila o svoji zkušenost ze seznámení s mým prvním krystalínkem. Stejně asi jako všichni jsem se na něj hodně těšila a když jsem jej prvně uviděla, tak mi běželo hlavou, že tohle jsem skutečně já a “pár” šedých čar snadno prosvětlím. I popisek mi přišel srozumitelný a říkala jsem si, že všechno, co je mi doporučeno znám a bude snadné vše zvládnout. A ejhle, po prvním pokusu o prosvětlení své duševní esence jsem měla problém vyhledat příslušná skripta, spojit se sama se sebou a vůbec si uvědomit, s čím chci pracovat a jaké že techniky provádět. Nastala panika, že to nedám, nezvládnu, protože toho je tolik, kolik musím prosvětlit.  Nakonec mi pomohl nákres sám. Pohled na něj mě zklidnil a přišla ta správná informace. Klid, pomalu to dáš, musíš postupně, trpělivě a hlavně vydržet. Nad obrázkem jsem usnula, jaky mne obejmul a já nebyla schopna první den nic praktikovat. Druhý den jsem začala  s prvním doporučením a hned druhý den mi bylo ukázáno i v běžném životě i na fyzickém těle, kde jsou  mezery, co mám ještě řešit. Obrázek sám, jakoby sám změnil zase o jeden stupínek mé spojení při meditaci. V běžném životě mi napovídá, jak se správně rozhodnout, co řešit či ne apod. /pokud neposlechnu, ihned cítím na fyz. těle/ Po několika dnech jsem si obrázek dala i do pc v kanceláři a pokud se cítím, v těch pracovních energiích trochu rozhozená, usínající, unavená, stačí na chvilku kliknout na obrazovku. Pohled na něj mi připomíná, kdo jsem a proč jsem tu……..a hned je pobyt v policejních energiích jednodušší  -:) V posledních dnech více vnímám  energie sil ch a n, tlak z vnějšku, z rodové dna,  který se snaží mě/nás nachytat a ovlivnit. Ukázkově se mi manifestují věci, o kterých jsem si myslela, že je mám již zpracované nebo o kterých jsem si myslela, že se mě nedotýkají. Na druhou stranu ” pokud si JEN vzpomenou” na správnou afirmaci, návod, prostředek, kterým nám byl s láskou od (M+Z) předán,  vše se rozplývá ve světle a pobyt zde se stává procházkou  rozzářenou růžovou zahradou. -:) a nic se mě/nás nedotýká. Síla světla je prostě nekompromisní a vždy vítězí.
S láskou všechny objímá Jitka H.
Odpověď: Je úsměvné, že hodně z vás popisuje, jak vás zachvátila panika, že např. nemáte “čas”, že je toho “moc”, přitom tento nový způsob má urychlit a zjednodušit každodenní duchovně-energetickou činnost a napomoci mimo jiné právě k oddělení energií rodové fyzické DNA od duševní podstaty (esence) nás samotných… Možná jsou to právě síly ch+n, kdo tyto “těžkosti” vymýšlí”, zde už se nedá mluvit o podvědomých energiích. Pokud budete vnímat tento vnější tlak, tak prostě jen mrkněte na obrázek, pak zavřenýma očima “mrkněte” do sebe a meditujte, vaše vlastní duše vás povede :-)… S láskou Z. 
2019-07-11T15:58:45+00:0011 Červenec, 2019|
Webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies, potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro možný retargeting. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím