Multivektorová harmonizace

//Multivektorová harmonizace

 

Výklad tohoto složitého názvu začnu pohádkovým sci-fi příběhem:

Na jihu Evropy žila v dávném století skupinka bytostí z budoucnosti, například z našeho 21. století.

Tato skupinka lidí měla za úkol, jak už to v pohádkách bývá, chránit určitý vesmírný poklad, ale nejen to. Měla připravit „půdu“ pro události 21. století. Jenže „upssss“, tato skupinka nepočítala s krutostí panující filozofie a mocenských pánů, knížat, neznala nízké způsoby likvidace držitelů vzácného vesmírného pokladu, a tak většina z nich nuceně a dost nevybíravým způsobem z této inkarnace odešla. Nicméně poklad se zachovat povedlo :-). Aby toho nebylo málo v této sci-fi pohádce, těm, kteří se znovu inkarnovali z minulosti do budoucnosti, kterou si „tenkrát předpřipravili“, neboť věděli, že bude  v této době končit Hvězdný cyklus, byla „vymazána paměť“, aby si nevzpomněli, KÝM VE SKUTEČNOSTI JSOU a PROČ ZDE PRÁVĚ NYNÍ JSOU.

Nevím, zda se vám tento pohádkový sci-fi příběh líbil, nakonec byl to pouhý smyšlený příklad, na němž chci vysvětlit onu MULTIVEKTOROVOU HARMONIZACI, která bude v následujících studijních skriptech MDN (koncem dubna).

MULTIVEKTOROVÁ HARMONIZACE znamená, že harmonizujeme (tj. trasformujeme a transmutujeme) v několika časových vektorech (např. minulost, budoucnost) najednou. Tudíž v tomto případě se nejen „rozpomínáme“, ale získáváme informace-světlo o hlubším povědomí toho, KÝM JSME a též, PROČ JSME NYNÍ ZDE. Z důvodu, že se jedná o obsáhlejší a hlubší postupy, na scénu našeho nynějšího života mohou vstupovat (a i vstupují 🙂) hráči z oněch dob.

Abych se vrátila k úvodní sci-fi pohádce, jako k učebnímu příkladu: Ti, kteří chránili „tenkrát“ vzácný vesmírný poklad a přišli z „budoucnosti“, byli poněkud naivní, neznalí tehdejších praktik (většina z nich se totiž neúčastnila inkarnací v předešlé době J). Násilným odchodem však byli nuceni se inkarnovat poté častěji,  čímž získali potřebné znalosti o zdejší „kultuře a povaze“ vládnoucích knížat :-), tudíž NYNÍ jim schází pouze jediné: Rozpomenout se na to, KÝM VE SKUTEČNOSTI JSOU a PROČ JSOU ZDE.

MULTIVEKTOROVÁ HARMONIZACE i další postupy v připravovaných studijních skriptech jsou  skvělým nástrojem k odstranění recyklovaných šablon :-), i k co nejrychlejší, ale již vědomé konfrontaci s minulostí i budoucností, kdy víme, z jakého důvodu a jak transformovat a transmutovat to, KÝM NEJSME…. Z.S.

PS: Pokud berete tento příspěvek jako “reklamu” na nová studijní skripta, doporučuji se hlouběji navnímat na můj energetický podpis, abyste zjistili skutečný motiv tohoto příspěvku… S láskou Z.S. 🙂

2019-04-11T18:01:26+00:0011 Duben, 2019|
Webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies, potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro možný retargeting. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím