Nalézt svůj vlastní artefakt

//Nalézt svůj vlastní artefakt

Zdravím vás všechny, jenž jste vědomě na své světelné misi.

Chtěla bych poděkovat za poslední dva příspěvky Zuzce i Layi. Ty energie mě zase doslova znovu nahodily…. a také přinesly jistou gnozi.

Jak píše Laya, i já v sobě měla a z části ještě mám podobný program „Jsem nebo nejsem spokojená“.

To mě vedlo k zamyšlení se nad tím, co vlastně myslím tím, zda-li jsem spokojená…. ukájení  touhy astrálních tužeb ke splnění mým nenaplněných přání???

Co ona spokojenost vlastně znamená? Uvědomila jsem si, že tato přání se jaksi neplní… spíše naopak, stále pociťuji nedostatek financí, nespokojenost v práci….

Takže, co z toho plyne:-D… chci být spokojená jen proto, abych nahradila svou nespokojenost…. a takto bych mohla pokračovat donekonečna. Jenže pravdou je, že ona spokojenost a nespokojenost je jen pouhou iluzí, kterou se snažím neustále živit, abych odváděla pozornost od toho opravdového. Ten zdánlivý nedostatek a strádání, plyne pouze z nedostatku propojení se s mým osobním světlem, světelnou Jiskrou, mou Já Jsem Přítomností…

A tak díky Zuzko, za připomenutí nezbytné rekapitulace. Zamýšlela jsem se na tím, co mi minulý rok “dal a co já dala jemu”, nebo si spíše nechala vzít:-D. Byl to bouřlivý rok a několikrát jsem musela, tak jako to dělávají archeologové, odkrýt mnoho nánosů „hlíny“, abych se dostala k mým skrytým pokladům.

A jak už to u této profese bývá zvykem, někdy najdete vzácné artefakty, ale někdy nenajdete vůbec nic. Přesto se, ale vykonaná práce vyplatí. Poskytne vám to další vodítka k tomu, kde jinde hledat a také pochopení, že právě na tomto místě už více nenaleznete, a proto je třeba se porozhlédnout po novém nalezišti.

Mě tento můj osobní archeologický průzkum(dlouho jsem tuto profesi vykonávala, proto nejspíše toto přirovnání:-D) zavedl na mnohá naleziště… ale jak jsem posléze zjišťovala, ne vždy jsem kopala na tom správném místě… neustále jsem totiž věnovala pozornost svým chybám a nedostatkům. Tedy ne, že by tato práce nebyla důležitá, ale jenom jsem energetizovala to, co jsem vlastně nechtěla. A proto jsem se vydala zpět ve stopách mým předchozích výzkumů, ale tentokrát jsem nehledala své nedostatky, ale své přednosti, své tzv. Vnitřní klenoty. A když jsem některý z nich nalezla, uvědomila jsem si, že jsou zaneseny vrstvou hlíny, kterou je třeba odházet, a to je, ne jenom ve 3D realitě, pěkná dřina:-D.

Tyto klenoty, jak tomu bývá například u zlatých a stříbrných artefaktů ve 3D realitě, díky času projdou značnou korozí….. a abychom se tohoto nepříliš pěkného zeleno-hnědého povlaku zbavily, je třeba použít jistou chemickou reakci, a pak se snažit pomoci dostupných materiálů artefakt doplnit a zkompletovat to předchozí podoby… a zde, zase symbolicky, i já musela na své klenoty použít alchymistickou reakci… použít ty správné energie, abych je zbavila korozi a pak se musela učit,  jak je opět přivést do „původního“ stavu…..

A to je asi mé největší uvědomění a lekce, jež se mi minulého roku dostalo. Jde o to kopat více do hloubky, nalézt svůj vlastní artefakt (klenot) a zbavit ho nečistot. Zaměřit se a uvědomit si proč vlastně kopu a cože se to vlastně snažím nalézt. Nezaměřovat se však pouze na zbavení se nečistoty, kterou je klenot obalen, ale na podstatu klenotu samotného.

A věřím, že když budeme všichni neustále kopat hlouběji a hlouběji, sundávat vrstvy hlíny, jednu po druhé, nakonec se po usilovné práci přece jenom „prokopeme“ k nám samotným, zpět do našeho světelného domova:-D. …..

S láskou a úctou k vám všem Elektra

2020-01-02T12:24:29+00:002 Leden, 2020|
Webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies, potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro možný retargeting. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím