Nejsem robot 😀

//Nejsem robot 😀

 

 Zcela jistě se někomu z vás stalo, že při vyplňování různých formulářů na internetu najednou (většinou u konce) vyskočilo prohlášení, kdy jste měli webovým stránkám 😀 dokázat, že nejste robot🤖  . Nedávno se mi to stalo též😮 , a dokonce jsem díky své analytické mysli dokázala spočítat požadované čtverečky semaforu, pak pruhy přechodu pro chodce atd….

Málem jsem to sice nedokázala, neboť jsem měla záchvat smíchu, čím mám dokázat, že nejsem robot…

A pak jsem si vzpomněla na text ze svých studijních skript, tak moc ráda bych to do těch webových stránek, které po mně žádaly potvrzení, že nejsem robot,  vepsala 😍, ale nebylo kam….

Tak tedy sdílím alespoň na svém webu onu oblíbenou větu z vyššího stupně Duchovního učení o Já Jsem:

,,Nejsem žádný robot. Já Jsem životní jiskra oceánu vědomí Světla Zvuku  Nejvyššího Zdroje. Já jsem duchovní bytost. Vím, kdo Já Jsem, a JÁ JSEM ochoten/-na očistit svou vizi, aby vyzařování vnitřní síly  z mého srdce bylo prosté všech nečistot mechanizačního (robotického) vědomí, které se mě občas či často snaží držet ve stavu nižšího vědomí, než je můj opravdový duchovní potenciál.”…..

 

2020-07-18T14:32:10+00:0018 Červenec, 2020|
Webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies, potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro možný retargeting. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím