Neškodit jiným

//Neškodit jiným

Neškodit jiným je další způsob, jak si nevytvářet další karmickou energii, protože skutečně duchovní vědomí se  volbou míru vyhýbá zvyšování karmických energií a dalších karmických propojení.

Skutečné „duchovní já“ člověka nikdy nenutí k úmyslnému poškození jiné osoby či k mentálnímu, emocionálnímu či fyzickému útoku na tuto osobu. Vnitřní duchovní vědomí zná, že veškerá energie Stvoření je láska (magnetický, mateřský aspekt Stvoření), a v určitém okamžiku se pokaždé vyvažuje (dorovnává), že nelze ospravedlnit ničím ublížení někomu či něčemu.

Ublížení vytváří energetický důsledek závažné karmické energetické nerovnováhy, a pokud je úmyslné poškození zaměřeno na zranění (fyzické,  emocionální, mentální – tj. duševní, či dokonce i duchovní) jiných lidí nebo též i na sebe sama, tato energie bude následně v určitém časovém horizontu vrácena člověku, který tuto změnu oproti stavu lásky (poškození) vyvolal, aby se mu nabídla možnost provést  změny, jež by znovu vyvážily  onu spotřebovanou škodlivou energii.

(úryvek z připravovaných studijních skript další části Světla stezky poznání)

2020-06-15T18:55:25+00:0015 Červen, 2020|
Webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies, potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro možný retargeting. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím