Nový přístup

//Nový přístup

 

Síla osobní životní energie (magnetický aspekt životní energie, tzv. energie Kundalini) , spojené s  tou výše-dimenzionální (elektrický aspekt energie) , je natolik mocná, že je s ní důležité zacházet velmi opatrně, dovolit ji, aby se projevila, ale nedopustit, aby člověka ovládla.

Pokud tato energie svým vzestupným proudem  začne čistit psychicko-energetická centra (čakry),  člověk nemusí vždy zážitky a vzpomínky v nich uložené ustát ve vší eleganci a harmonii. Z toho důvodu je důležitá postupná trpělivá práce spočívající v postupném a svědomitém čištění energetických bloků, jež brání plynulému vzestupu energie Kundalini, bránící tedy vzestupu lidského vědomí směrem do vyšších dimenzionálních pásem, do Světla…

Všechny nezpracované emoce a tíživé myšlenky je třeba postupně a po částech vynést z podvědomí do vědomí, a tam je vědomě zpracovat. Když jste je prožívali, byly mnohé z nich pro vás tak nesnesitelné a bolestné, že jediným způsobem, jak jste je mohli přežít, bylo to, že jste je potlačili nebo jste se od nich distancovali, čímž jste možná upadli do pozice oběti, které se něco děje, a  to většinou nespravedlivě.

Je důležité k těmto nepříjemným zážitkům zaujmout nový přístup, jenž spočívá v tom, že si člověk uvědomí, že je tvůrcem, a že tyto zážitky vytvořil, aby se něco nového o sobě dozvěděl, aby poznal,  jaké jsou jeho reakce, jak na to reagují jiní a také to, jaké to vše vlastně je, a co vše lze zažít ve fyzické realitě  😉(protože sytý hladovému nevěří, neboť si jednoduše neumí představit, jaké to je…).

Bohatost prožitků, nikoliv vyhýbání se jim, distancování se od nich a jejich potlačování, vede jednak k větší empatii, neboli schopnosti vcítit se do toho druhého, ale též i k obohacení poznání možností a účinků svobodné volby ve fyzické realitě…. Z,S.

 

(ukázka z připravovaných studijních skript studijního workshopu REIKI postupy)

2020-08-14T17:03:19+00:0014 Srpen, 2020|
Webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies, potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro možný retargeting. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím