Obrázek

Moc Vás všechny zdravím,

ráda bych také napsala, jak to bylo s mým prvním Krystalínkem.
Když jsem můj Krystalínek uviděla poprvé, musím se přiznat, že mi nepřipadal až tak krásný, jakoby na něm něco chybělo, působil na mne trochu chladně. Říkala jsem si, že mi tedy ukazuje, na čem pracovat.
Samozřejmě jsou na něm tmavší čáry znázorňující blokace mezi některými čakrami a moc se mi líbilo, když mi došlo, jak je to tam znázorněné, že to jde z toho obrázku číst.
Přečetla jsem si informace a doporučení s tím, že se do toho pustím.
Snažila jsem se ty tmavší čáry prozářit stejnou cestou tak, jak jsou znázorněné na obrázku. A k tomu další doporučený postup…
Druhý den, když jsem se na obrázek podívala, jsem s úžasem uviděla, že obsahuje ještě jednu barvu, kterou jsem předtím neviděla, úplně jemňounkou. Celý obrázek dostal pro mne jiný smysl a už vůbec nepůsobil chladně.
Pracuji s ním asi 12 dní, hodně mi to pomohlo, odmetl ode mne (spolu s A) to, co ke mně nepatří, poměrně razantním způsobem.
Včera jsem při práci s obrázkem přemýšlela, jestlipak už se změnil, jak teď asi vypadá…
Zkusila jsem se na něj podívat vnitřním zrakem, nejdřív mi to nešlo, požádala jsem své průvodce a JJBP o pomoc a uviděla jsem ho. Ty čáry na něm stále jsou, ale jakoby naplněné tekutým světlem. K tomu jsem slyšela – to znamená, že tam probíhá léčení a čištění, v pořádku bude, až čáry zmizí a obrázek bude celistvý.
Dnes, když jsem se zase na obrázek fyzicky dívala, teprve dnes mi připadalo, že barvy na něm mají vyváženou intenzitu, není jedna výraznější než druhá. Je zvláštní, jak se takhle postupně vybarvuje. Ještě s ním samozřejmě budu pracovat dále a jsem zvědavá ..

Moc Vás všechny zdravím, přeji krásné dny, s láskou Jitka K.

2019-07-14T19:03:57+00:0014 Červenec, 2019|
Webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies, potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro možný retargeting. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím