Osobní cesta

//Osobní cesta

 

Tento příspěvek píšu jako reakci na článek „Evelíny“ , ve kterém se zmiňuje mimo jiné: „ A v tento moment jsem ucítila teprve tu pravou sílu a poznání, že i já dokáži opravdu tvořit i bez “návodů” , když jsem opravdu sama sebou a se sebou spojená…..“.

Celá osobní cesta transformace a vzestupu vědomí by měla být o tom, že tvoříme bez návodů, jsme sami sebou a se sebou spojeni… Všechny informace, které tak pečlivě studujete o tom vlastně hovoří, zejména název stěžejní cesty „DUCHOVNÍHO UČENÍ O JÁ JSEM“ již ve svém názvu má ono „JÁ JSEM“, tj. individuální životní jiskra oděná do jedinečného šatu mnoha dimenzionální duše, spojena s oceánem Světla-Zvuku (energie-vědomí) Nejvyššího Zdroje.

Návody, které nalézáte ve studijních skriptech vám mají pomoci (neboť pomohly i mně, a proto je s vámi sdílím, nabízím jako jednu možnost osobní cesty, pro inspiraci a event.. vyzkoušení ) právě k nalezení vaší „očištěné“ individuality, která je součástí JEDNOTY. Ono se někdy (ale i poměrně často) stává, že jsme přesvědčeni, že jsme spojeni sami se sebou, (tedy naší jedinečnou duší a životní jiskrou), ale ve skutečnosti nás ovládá např. nižší já, podvědomé energie, šablony rodové linie, ale též narostlé duchovní ego, vydávající se za „naše nitro“…

Jedním z ukazatelů těchto nižších „pánů“ naší duše je „spokojenost“, neboť položme si ruce na srdce, jak jinak by nás mohl princ této reality po tolika letech práce na našem duchovním vzestupu  zlákat?

Možná v duchu nyní protestujete, ale opět sdílím pouze své vlastní poznatky :-)…. Pokud jsme totiž „spokojeni“, jsme svým vědomím v dualitě, a zcela jistě přijde nespokojenost :-)…. Pokud radostně tvoříme, opět jsme v dualitě, neboť dle zákonů fyzické reality i těch nejbližších vyšších dimenzí  přijde „smutek“ či nečinnost… Tudíž hlasem duše  (té, která touží skutečně po osvobození z dualitních her) je právě  “neklid”, vnitřní puzení, touha  a stálý hlad po  skutečném Světle, které je jejím duchovním Otcem i Matkou, po Světle “domova”, z něhož vzešla a s nímž může být spojena pouze tehdy, pokud je s ním v rezonanci, tj. je s ním totožná. a  kterého se jí zde ve fyzické realitě v záplavě dat v médiích, skrze společenské šablony a normy,  tolik nedostává….

S láskou Z.

2020-01-14T20:18:27+00:0014 Leden, 2020|
Webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies, potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro možný retargeting. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím