Posilujme své vnitřní Světlo

//Posilujme své vnitřní Světlo

 

Viděli jste film Skl….ý a vydrželi jste se dívat až do konce? Pointa je totiž v samém závěru a vlastně ji už nečekáte. Tři muži mají zcela jednoznačně zvláštní schopnosti, jsou uvězněni na psychiatrické klinice, kde se je snaží mladá psycholožka přesvědčit, že trpí syndromem komiksových postav, že žádné nadpřirozené schopnosti nemají. A nutno říci, že dva z nich jí to začínají věřit. V závěrečných scénách filmu se dozvídáme, že žena je členkou organizace, která vyhledává lidi s nadlidskými schopnostmi a likviduje je bez ohledu na to, zda „páchají“ dobro či zlo. Říkají: „Děláme to už přes deset tisíc let, nemůžeme připustit, aby po Zemi chodili bohové.“ Jsou si totiž vědomi toho, že zvláštní schopnosti nejsou nadlidské, že jejich potenciál dřímá v každém člověku, ale nechtějí, aby si to lidé uvědomili.

Není vám to povědomé? Vždycky tu byli a asi vždycky budou a nedají nám pokoj. Naše vnitřní Světlo je dráždí, jsou jako můry, které narážejí do rozsvícené lampy. V žádném případě to však neznamená, že zhasneme své Světlo, naopak ještě více se rozzáříme, abychom zvětšili ten prostor, kde temnota mizí. Můry totiž nikdy neletí doprostřed světelného kruhu, ale drží se na okraji, vletí do první žárovky, na kterou narazí.

Víme, jak si vnitřní Světlo udržet a posilovat ho, z vašich příspěvků je to jasně vidět. Prostě stačí, když budeme za všech okolností vědět a žít, že Já Jsem BP v činnosti.

Jeden z těch tří mužů má 24 identit a každá z nich nesnáší ostré světlo. Těsně před tím než umře, dovolí své identitě, se kterou přišel do této inkarnace, aby vstoupila do světla, a říká: „Ve světle je to krásné, zůstanu tady až do konce.“

A toho se prosím držme i my. Ve Světle to je opravdu krásné, ale nejen to. Světlo je zdrojem naší síly, moudrosti, bezpodmínečné lásky, zdrojem naší víry, že království b..í je uvnitř nás.

S láskou vaše Lay

Tento článek  je  sdílením zkušeností samotného autora  konkrétního příspěvku.  Skutečnosti zde uváděné nejsou názory  majitelky tohoto webu.

2020-05-25T18:34:16+00:0023 Duben, 2020|
Webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies, potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro možný retargeting. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím