Poslání a volba

//Poslání a volba

Moc Vás zdravím, milé Světelné Jiskry.

Také bych ráda napsala pár vět….
Stále chodím do zaměstnání a mezi lidi. Je hodně poznat, jak na ně současná situace působí, jak se více odhaluje podstata každého. Jakoby vyvstává to převládající a je to teď mnohem více viditelné, padají masky.
Tím, jak se odhalují a jsem s nimi nadále v kontaktu, mám také možnost mnohem více poznávat sebe.
Vidím také spoustu překážek, které síly ch + n vytváří, nejen celá současná situace, ale k tomu spoustu dalších drobných akcí, někdy už se musím i smát a říkám si, to snad není pravda. No, vlastně to opravdu není Pravda.
Stále vidím, jaké máme v sobě bohatství, sílu a krásu. Nechávám se vést a když se mi daří udržet si své Světlo, cítím, že jsem chráněná.
Byly chvíle, kdy jsem si říkala, že bych tu raději nebyla, snila jsem o mnohem krásnějším životě a světě, který si samozřejmě dokážu představit. Jenže pak mi došlo, že právě tím, že tuto hustotu prozáříme, ho můžeme vytvořit právě i zde, a také kdekoliv jinde.
Děkuji tedy za každý den, za každou vteřinu, kdy mám možnost a sílu působit v této hustotě a vnášet sem Světlo své Božské jiskry. To je mé poslání a moje Volba.
Jsem moc šťastná, že vím, že je nás tu s takovým rozhodnutím více.
Moc Vám všem děkuji, s úctou a láskou Linden

2020-03-25T20:48:07+00:0025 Březen, 2020|
Webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies, potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro možný retargeting. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím