Potřeba pochopení po svém

//Potřeba pochopení po svém

 

Ahoj všem milým jiskřičkám..

 Zuzko, kniha se Ti vážně moc povedla. Cítím, že probouzí ve čtenářích lásku ke světlu a podněcuje ji. To co se tam mimo jiné rozbalilo mě je fakt, že by člověk na tomto světě neměl vyjadřovat to co cítí vůči ostatním nebo co v něm tento 3D svět podněcuje, jak to často bývá (a k čemu jsme často i “motivováni”), ale to co cítí a jak to cítí sám. Vím že to je vyjádřením jednoduché věci že má člověk být sám sebou, být prodloužením NBZ zde v této realitě,  nebo mnoha dalších pojmenování tohoto, ale já jsem to potřebovala pochopit asi takto po svém.  Za knihu tedy moc děkuji, pomáhá rozkrýt řadu věcí a hlavně realizovat jejich nápravu.
Všechny jiskřičky moc zdravím a doufám že se brzy uvidíme i ve hmotě. Vím že nepíši moc často, ale blog sleduji a jsem nadšená z toho jak fungujete. Velmi často mi to moc pomáhá, protože se necítím tak osaměle ve zdejší realitě a návycích zdejšího osazenstva.
Moc Vás všechny objímám, s láskou, Budulínek:-)
2019-12-01T18:33:42+00:001 Prosinec, 2019|
Webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies, potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro možný retargeting. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím