Pouze vnitřní světlo duše….

//Pouze vnitřní světlo duše….

 

Ahoj Zuzi, ahoj duhové spoluhvězdičky,

před několika týdny jsem byl v kině na jednom filmu, hráli tam dva známí herci, jeden hrál herce (to zní samo o sobě docela vtipně :-) ) a druhý jeho kaskadéra. Zaujala mě tam jedna situace. Ten herec čekal na scénu ve společnosti jedné mladé dívky, která si četla knížku. Postupně spolu zapředli hovor a začali se bavit, co je pro ně herectví. Pro toho herce to byla jen role – práce/povinnost, která jej vlastně ani nebavila. Duše té mladé dívky herectvím naopak velmi vášnivě žila, autenticky to milovala. Věděla, které věci ji pomáhají podat výkon lepší a které naopak ne a těch se vyvarovávala. Velmi se podivovala, proč ten herec před scénou pije, když to jeho výkon přeci sníží.

Napadlo mě, že je to docela pěkně připodobnělá paralela s našimi duchovními cestami. Když to přeženu, jak obrovský je to rozdíl: dělat něco čemu třeba sice věříme, padat ale u toho do stereotypu, dělat proto, že to dělat máme/někdo nám to řekl… A nebo…je to vše děláno s hlubokou vášní duše plně toužící po spojení s vysokými duchovními sférami a zároveň s touhou umožnit jejich co nejopravdovější projevení skrze nás zde na Zemi. To je ten rozdíl, jak je krásně napsáno v jednom Afirmačním vzývání: “pouze vnitřní Světlo duše záře, opravdovým duchovním stavem je”…

———

Rád bych se Tě Zuzi ještě zeptal ke skriptům Duchovního učení o Já Jsem 7. stupně, konkretně k psychickým projekcím, můžeš-li mně to prosím pomoci lépe rozklíčovat?
Jsou psychickou projekcí následující situace? Vím, že samo o sobě něco takového není v pořádku, že to vychází z nevyrovnaného stavu, vložených ovládacích programů, iluzí a karmické zátěže.
– v rozrušení či např. pod vlivem určitých obav se mysl vrací k nějaké náročné situaci či nějaké, která se bude ještě dále řešit. Jak o ni dotyčná osoba přemýšlí, vytváří si v mysli i vůči nějaké osobě určitý dialog, co by ji chtěla říci (záměr ale není jí to úmyslně podsouvat, spíš jen takové to “šrotování” mysli :-) )

Odpověď: Ano, jedná se o psychickou projekci, byť nevědomou, nicméně pokud dotyčná osoba oplývá silnějším energetickým polem, jedná se poměrně slušný přestupek (dokonce to lze kvalifikovat jako magii) vůči zákonům svobodné volby. Z.S. 

– na základě přitažlivosti vytváření si v mysli a pocitově určitých představ (tedy představy romantické) o jiném člověku či s ní/ním spojenou situací.

Odpověď: Zde se jedná též o psychickou projekci, která se ale naštěstí (z hlediska zákonů proudění energie-vědomí) obrací co nejdříve vůči svému tvůrci :-), tj. dotyčný/á může na nějakou dobu začít nevědomě hrát onu zamilovanou roli, ale velmi brzy procitá, neboť zde u této emoce schází nejpodstatnější energie – magnetická síla opravdové lásky… Z.S. 

Děkuji a přeji Tobě i Vám všem krásné nadcházející dny
s láskou, objímám
Lancelot

2019-10-15T20:53:05+00:0015 Říjen, 2019|
Webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies, potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro možný retargeting. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím