Poznatky ze studia skript Věčné Světlo

//Poznatky ze studia skript Věčné Světlo

 

Ahoj Zuzi a všichni!

Vzývání Věčného Světla, jako by pro mne začalo už den předtím, než jsem se přihlásila o skripta. Takové návaly štěstí, euforie a Lásky jsem snad ještě nezažila a celé to pokračovalo ještě další tři dny. Patřičně jsem si to užívala, protože už vím, že po tom nádherném nádechu zase musí přijít výdech a ten většinou nebývá zas tak úžasný jako nadechnutí :-).

Stačilo jenom, že jsem si skripta položila na klín před studiem a začala jsem celá bzučet, o pročítání ani nemluvím 🙂

Při prvním přednesu se mi tak rozhořel hrudník, jako nikdy předtím, pálilo to opravdu hodně, dokonce jsem cítila i něco jako kouř, tak první co mě napadlo, bylo: tak, teď mi tady u toho chytne tričko a udělám PUF  :-).

První čtyři dny šly nádherně, ta Láska co z toho proudila, byla úplně úžasná, povznášející a v kombinaci s postupy MDN to byla vážně síla.

No, pátý den to začalo být náročné v tom ohledu, že jsem si začala více uvědomovat nějaký ten stín, který zpracovávám již delší dobu a lezlo to nyní ven. Navíc po docela dlouhé době, když jsem usedla k meditaci, mi ale vůbec nešlo se soustředit, dlouho mi trvalo než jsem se hodila do klidového stavu, když už se to skoro povedlo tak mi zase začaly probíhat různé myšlenky, takže za další půl hodiny snažení, co jsem si teda mezitím promyslela že tenhle rok vážně nebudu natírat zábradlí a že ten chlap v pruhovaným triku ráno v autobuse měl děsně chlupatý záda jsem pak další chvíli strávila frustrovaná, že snad i mojí kočce jde líp meditovat než mě 🙂

Po dvou dalších celkem podrážděných dnech najednou přišly dva úplně jiné dny, nazvu to asi dva dny „prázdna“, kdy jsem zkrátka necítila vůbec nic, tak nějak mi to bylo všechno úplně jedno, dokonce i když jsem prožívala něco jako záchvat smíchu, dalo se to poznat asi jenom tak, že se mi pohnulo kousek obočí, zkrátka jako by ve mně, okolo mě, naprosto NIC. Normálně by mě to asi vyděsilo, ale teď nebyl prostor ani na to, abych se začala vůbec bát.

V těchto dnech prázdna jsem měla opravdu rozsáhlou introspekci, na několika rovinách, hodně věcí jsem si ujasnila, některé i pochopila.

Najednou mne to celé hodilo na hmotné záležitosti, celý týden jsem lítala, sháněla, doma zařizovala, předělávala, sešla se po dlouhé době s rodinným příslušníkem, dokonce i se ozvala i dávná kamarádka, která inklinuje na stejnou světelnou vlnu jako já a chce se scházet častěji, rodina se začala více otevírat, je tam vstřícná komunikace, více sdílení, více lásky tolik nezatížené minulými tehdy nezpracovanými věcmi. Nestíhala jsem moc pracovat a samozřejmě si říkala, jestli to náhodou není protitah druhé strany, jenže to všechno co, jsem za uplynulý týden „musela“ ve hmotě vykonat přineslo tak úžasné plody, že si spíš říkám, že toto vzývání mi právě pomohlo prorazit to, co jsme měla na dlouho zablokované, a mám pocit, že za tento poslední týden jsem žila více, než za posledního dva a půl roku.

A pak to konečně přišlo, po dnech prázdna jsem zase začala cítit Lásku, jak pulzuje mým srdečním centrem, opět se dostavilo při vzývání to pálení, samozřejmě i vděčnost, klid, všechno to zapadlo do toho prázdného, uvolněného místa. Pak jsem se tedy ptala, co mám dělat, co dál a přišlo mi jen jedno jediné slovo – ROVNOVÁHA. To je další věc, co se zde musím naučit, buďto totiž ležím moc v duchovnu, a nebo zase moc ve hmotě, takže najít právě ten STŘED. A myslím, že právě z toho STŘEDU pak i daleko snáze a mnohem silněji může proudit Láska, Klid a mnoho dalších požehnání.

Toto vzývání je pro mě zatím tím nejzvláštnějším počinem a zároveň tak krásným, ani to pořádně slovy nemůžu popsat, rozlilo se to úplně všude, jako by to obsáhlo všechny aspekty mého života, u některých si to uvědomuji, u některých zatím ne, musí se to prostě zažít aby člověk tak nějak věděl.

Moc Ti za toto vzývání Zuzi děkuji, je to opravdu úžasné, nádherné dílo a jsem si naprosto jistá, že tímto popsaným výše to pro mne zdaleka neskončilo 🙂

Mějte se všichni krásně, s láskou Lucka Kr.

Odpověď: Děkuji Lucko za Tvá opět hluboká a niterná slova, děkuji též, že jsi to byla opět Ty, kdo prolomil “blok” v proudění příspěvků v Blogu :-)..  Ano, toto vzývání je svým způsobem velmi jedinečné, nazývám jej “All in One” :-)… Možná Ti z vás, kteří jej provádějí a studují příslušné texty, zjistili, že ač je zdánlivě “sobecky” psáno pro jeho uživatele, jeho dopad je poměrně širokospektrální i  nad-  a pod-  časový :-)….Po vydání těchto studijních skript “opozice” (používám schválně módní slovo) vyslala takovou tsunami negace, že jsem se i já velmi divila (a to se již divím fakt máločemu :-))… Takže Lucko, ještě jednou velké díky za  Tvůj příspěvek,  jenž prorazil tento blok v Blogu….

Pokud   někomu během  provádění tohoto afirmačního vzývání “energie drhne”, je dobré zastavit jej a vzít si k ruce a provádět afirmační vzývání přímo určené přímo na daný “zádrhel” (např. afirmační vzývání “Očista srdce”, “afirmační vzývání “Vnitřní vedení”, “Moudrosti” atd. atd.). Proto podmiňuji studium těchto skript alespoň 7. stupněm Duchovního učení o Já Jsem, či “Harmonizací polarit”, aby mimo již určité duchovní praxe během vzývání, byly k dispozici podpůrné prostředky (např. když jste nemocni, berete antibiotika, na horečku je potřeba jiná chemická sloučenina 🙂)… S láskou Z.

2019-06-18T12:53:07+00:0018 Červen, 2019|
Webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies, potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro možný retargeting. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím