Přesazení – příležitost k růstu

//Přesazení – příležitost k růstu

Ahoj Zuzi, ahoj všechny moje krásné spoluhvězdičky,

rád bych Vám napsal alespoň pár řádek. Někdy přijde chvíle, kdy na Vás vzpomínám, cítím, jak Vás mám rád a říkám si, jak se asi máte..tak jako teď.. a ano, svým způsobem mně i chybíte. Rád bych si od Vás opět někdy přečetl, jak se potýkáte s údalostmi každodenního života, jak moudře je zvládáte v souladu se svým  nitrem a oddaností Nejvyššímu  Zdroji. Vaše poznání byla pro mě velmi často inspirací. Takže na rovinu říkám – budu moc rád, když o sobě zase někdy napíšete… :-)

Pro mě jednou z největších zkoušek posledních týdnů asi je, že jsem v práci po 2 letech byl přesazen z osamocených pozic zpět mezi své kolegy z oddělení. V jistém ohledu to shledávám příjemným, neboť malé já se cítí mnohem více zapojeno do dění, notně přibylo interakce až by se dalo říci, že jsem více součástí “týmů” (což byl záměr nového vedoucího), jenže to je zároveň tou největší výzvou a zátěží. Jak Zuzi píšeš v jedné z meditací v nedávno vydaných skriptách, je to jak onen pakt, kterého se část mé duše ráda chytá a drží toho pozemsky “běžného-normálního”.

V jednom nedávném článku je napsáno, že lidé okolo nás jsou odrazy našich částí, části rodové linie. Dívám jsem se na jednotlivé kolegy a skutečně, na leckterém z nich je patrný určitý projev, který se mě též týká. To mně pomáhá je lépe chápat, vždyť i oni čelí stejným problémům jako zčásti dříve já, ovládáni určitými vzorci. Jsou samostatnými bytostmi přesto vzešlé z lásky Nejvyššího  Zdroje. Kéž by mě to co nejvíce, než kolikrát postojům vycházejícím z oddělenosti “ty-já”, naučilo soucitu a bezpodmínečnosti. Snažím se dívat na to přesazení dívat jako na dar, příležitost k růstu, která mně byla nabídnuta – k zvýraznění a dalšímu očištění všeho toho nízkého, smyslového, co se v mém podvědomí ukrývá. Zboření mostu přes onu propast a jeji pročištění, zacelení a osetí květinami. Kéž by se to mohlo stát i větší možností, jak svým kolegům moci být příkladem možností jiného pojetí životu, ať již v pracovních či osobních záležitostech.

Mějte se krásně, s láskou
Lancelot

2019-09-30T20:38:40+00:0030 Září, 2019|
Webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies, potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro možný retargeting. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím