První dojmy z obrázku krystalínku

//První dojmy z obrázku krystalínku

Všechny Vás moc zdravím,

ráda bych se s Vámi podělila o první dojmy z krystalínového obrázku. Nesmírně jsem se na něj těšila. Pak přišel obrázek s poměrně dlouhým popiskem a první pocit, který mi naskočil byl…to nikdy nemůžu zvládnout, tolik technik a různých cvičení a postupů. Na to nemám dostatek času. A pokud budu toto všechno dělat naráz, budou probíhat čistky tak silné, že mne odvezou do Černovic (brněnská alternativa pražských Bohnic). Najednou jako bych se rozštěpila na 2 osobnosti, které mezi sebou intenzivně komunikovaly. Malá panikařila a byla ve stresu, ztrácela naději a navíc zvažovala, zda na obrázku nemám příliš mnoho šedých  čar…Velká byla v klidu a říkala: hlavně pozor na pocit viny, beznaděj, stres, to všechno jsou jen hry těch druhých, které se tě snaží zatáhnout do chaosu. Musí existovat způsob, jak toto vše zvládnout, postupně, rozhodně ne naráz. Malá se pomalu začala uklidňovat, ale příliš spokojená nebyla. Naštěstí mi Zuzka potvrdila, že rozhodně ne vše zaráz, ale postupně. Krátce po obdržení krystalínu přišla další světelná nálož, krásná, ale jak to u světla bývá, drala si cestu ven zaprášenými či zatemnělými chodbami mého energetického pole intenzitou drátěnky, takže jsem chvilku nevěděla, kterému čištění se věnovat víc. Naštěstí jsem si své limity aspoň uvědomovala a dle svých sil se jim věnovala. Toto vše bylo provázeno poměrně velkou fyzickou únavou. Když jsem čekala na krystalín, pohybovala jsem se úplně hlemýždím tempem. Já, která lítám jako tryskomyš, jsem nemohla ani rychle chodit. Měla jsem pocit, že mám unavenou každou fyzickou buňku. Po obdržení obrázku toto polevilo, ale záhy přišla druhá vlna, která se projevovala únavou a nutností si schrupnout během meditování, které probíhalo asi takto…očista, 15-30 hluboký až komatózní spánek, 30 minut práce, 30 minut spánku – někdy se sny, někdy bez, 30 minut práce etc..(časy jsou orientační 🙂 ).

Třetí den tohoto stavu jsem si říkala, jak dlouho toto bude ještě trvat…to se nedá dlouho vydržet. A funguje meditování tímto způsobem vůbec? A ejhle následující den jsem se probudila a spojení s Kr… jiskrou úplně snadné a intenzivní, žádné usínání, skvělá koncentrace při meditování. Připadala jsem si jako archeologická vykopávka, ze které opadal nejhrubší nános. Stále je dost co čistit, ale už zase z jiné úrovně. Tak pokud se někomu z vás děje něco podobného, nezoufejte. Ono to poleví a zase bude fajn :-).

Krásné dny, moc objímám, s láskou Verča F.

Odpověď: Děkuji Verčo  i touto cestou za Tvůj příspěvek, díky němuž mám možnost i touto cestou vysvětlit, že nákres krystalínku duševní energie (původní esence, tj. aspekt magnetické polarity našeho původního “já”, nikoliv duševní energie zděděné v rámci rodové linie) a jeho popis napomáhají k tomu, abychom snadněji rozpoznali svoji skutečnou duševní podstatu a to nejen v tomto životě, ale skrze různé časy, vektory časů a dimenze. Přiznávám, že původně byl popisek míněn jako “popisek” :-), tj. pár bodů, ale nakonec se z toho stalo poměrně slušné popsání aktuálních energetických bloků, tedy těch, které brání momentálně (ale samozřejmě tím i v minulosti a budoucnosti) k vzestupu vědomí v kontextu nalezení své duševní esence, jejího prozáření a rozšíření. Tím rozsáhlejším popiskem tedy rozhodně nechci přidělávat duchovně-energetickou práci :-), ale naopak, přímo zacílit  vaší pozornost na  diagnostikovanou 🙂 “trhlinu”, rozpoznat ji, uvědomit si ji, transformovat ve Světlo vaší jedinečné duševní esence. No a k tomu právě lze využít – tedy k tomuto přímému zacílení, vše, co jste se kdy naučili :-):-)… Tudíž ve své podstatě, by vám tato činnost měla ušetřit čas i vynaloženou námahu… Nedávno jsem četla na webu, že vědci přišli na to, že se z naší galaxie vytrácí “čas” (nedělám si legraci), a pokud jste pochopili princip učení MDN a Já Jsem, víte, co to znamená…Co se týká té únavy, odpověď naleznete v knize Energie Kundalini 🙂 hned v úvodních stránkách, kde píšu, že pokud se magnetický aspekt životní energie aktivuje  dochází dočasně k větší únavě, někdy i pocitům chladu, odkrvení atd… Duševní energie je tímto magnetickým aspektem :-), jak se o tom učíme v spoustě studijních skript na toto téma… Věřím tedy, že naše cesta za nalezením své niterné duševní esence bude úspěšná, rychlá a plná různých dobrodružství a poznání….

S láskou Z. 

2019-07-11T11:45:20+00:0011 Červenec, 2019|
Webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies, potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro možný retargeting. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím