Rei-Ki-Chi

//Rei-Ki-Chi

Když Mistr Usui poslední hodinu před rozedněním meditoval, všiml si, že se k němu blíží SVĚTLO, což zřejmě byl Paprsek Vědomí, který mu patřičné poznání přinesl. Obdržel symboly a informace jak aktivovat léčivou energii. Domnívám se, že pro léčení je nezbytné působení za pomoci “spolupráce” všech tří základních proudů stvoření (MU, MA, EA) zastupujících jednotlivé polarity a jejich propojení. Obdržel symboly a informace jak léčivou energii aktivovat.

Když na cestě zpět vykonal ony 4 zázraky, všechny se týkaly vyléčení fyzické bolesti těla, taktéž když posléze léčil ve slumech, léčic fyzická těla, nikoliv mysl a ducha pacientů. Tedy jeho léčení působilo jen do 3D, za pomoci 1D-2D-3D proudů/paprsků vědomí a k nim vztažených zvukových tónů Chi-Ki-Rei.

Budu moc rád, pokud to případně uvedeš na pravou míru :-)s láskou, objímám  Jaromír 

Odpověď: Děkuji moc Jaromíre, že jsi napsal a že jsi uhodl!!! Dle dostupné literatury p. Usui pak právě proto přestal působit  Reiki  na fyzická těla nemocných, neboť sám znal, že nemocná je duše a zanešené vědomí, a že nestačí uzdravit pouze tělo, neboť se nemoc vrátí, byť v jiné podobě… Vedl pak své žáky, aby začali “sami na sobě duchovně pracovat”, a poskytl jim další symbol (-y) a to je “nápověda” k dalším symbolům Reiki a jejich působení na vyšší úrovně a jejich souvstažnosti s prvotními proudy Stvoření…. S láskou Z. 

2019-06-05T22:36:07+00:005 Červen, 2019|
Webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies, potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro možný retargeting. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím