Rozhodnutí k projevení vnitřní síly

//Rozhodnutí k projevení vnitřní síly

 

Z důvodu, aby člověk mohl být   ve správném čase na tom správném místě ve velkém koloběhu událostí,  a aby mohl  zažívat co nejčastěji vnitřní klid a jednotu s energií – vědomím –  tvůrčí silou Nejvyšší Existence, měl by svou pozornost i mysl společně s vnímáním  používat jako nástroje k projevení  konkrétních duchovních  sil na fyzické rovině v tom správném okamžiku, kdy je to nejvíce potřeba….

Ale každý člověk má též i  svobodnou vůli a může si vybrat i  onu možnost , že se  od spojení s oceánem energie-vědomí Všeho Co Je  odvrátí, či toto spojení zanechá jaksi “viset” ve vyšších patrech Existence….

Pokud si člověk niterně uvědomí,  jak velkou moc uvnitř sebe  vlastní,   a pokud se skutečně rozhodne převzít kontrolu nad svými (i těmi zděděnými) podvědomými programy, začnou se mu nabízet různé ukazatele,  které  mu   pomohou  stezku poznání  učinit více propustnou pro jeho vnitřní Světlo

Rovnováha mezi dobrem a zlem závisí  vždy jen a jen na  jednotlivém člověku  Na rozhodnutí každého  člověka je též to, zda se přikloní ke světlu (poznání) či k jeho odvrácené straně, a to  bez ohledu na to, zda jej momentálně  navštíví   Bůh či ďábel sám ✨✨✨ ….

 

(úryvek z nových studijních skript SVĚTLO SP, 3. část )

2020-09-22T16:07:28+00:0022 Září, 2020|
Webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies, potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro možný retargeting. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím