Rychloworkshop v kosmické kavárně

//Rychloworkshop v kosmické kavárně

 

Ahoj Zuzko, moc Tebe a Všechny zdravím. Moje podoba v zrcadle je mi zas povědomá, pár oken umytých a lednice organicky obohacena, tedy vše zářivější a tak píšu. Včera jsem se dostala do bodu, kdy se vše co jsem za poslední dlouhé období zpracovávala zhroutilo a stalo se marným.Jako by někdo vzal moji figurku a vrátil na políčko START.
Ani nevím, jestli jsem něco zpracovala, někam se posunula, chvíli to bolelo. Dnes jsem se probudila a došlo mi, že jsem vlastně vystoupila z bludiště iluzí a teď můžu jít dál,uvolnit se a už se neohlížet, poznávat a učit se nové věci, že cesta pokračuje a všechny překážky jsou pomíjivé. Zuzko moc děkuji za tyto krásné stránky, všechny články a všem za za krásné příspěvky, jsou to takové rychloworkshopy v kosmické kavárně, super propojení mezi námi a věta “zůstaňte s námi v kontaktu “mě vždy rozveselí. S láskou Verča N.

2019-04-05T13:53:24+00:005 Duben, 2019|
Webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies, potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro možný retargeting. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím