Skutečné světlo

//Skutečné světlo

Prvním krokem, a to  nejen k provádění zvnitřňujících meditací, ale též i k ovládání sebe sama,  je uklidnění veškeré  vnější činnosti mysli, emocí i fyzického těla

Vždy si pamatujte, jste a budete tím, o čem přemýšlíte; a protože vše pochází ze Světla (z energie-vědomí Nejvyššího Zdroje), tak je  JEHO Světlo tou Nejvyšší Dokonalostí.

Přemýšlivé pozorování a uctívání světla, tj. nikoliv abstraktního pojmu, ale světla  očištěného a rozšířeného vědomí,  přináší naprosto nutně vědomí (duchu) osvícení, tělu zdraví, sílu a pořádek, stejně jako mír, harmonii a úspěch do činností jednotlivce, který se působení tohoto skutečného světla poddá. Po všechna staletí každého věku, za všech okolností, potvrdili všichni, kteří v životě něco dokázali, že toto „Světlo“  je tím nejvyšším… že Světlo je všude a že ve Světle jsou obsaženy všechny okolnosti i věci.

Tato pravda je aktuální  v dnešní době  stejným způsobem,  jako tomu bylo  před miliony let. Jakkoliv daleko do minulosti sahají záznamy lidského pokolení, vždy byli ti MoudříVelcí všech věků na obrazech obklopeni světelnou září, která jim vystupovala z hlavy i z celého těla. Toto Světlo je skutečné,  stejně tak, jako je  skutečné  elektrické světlo v  lidských domovech…..

(úryvek ze studijních skript)

2020-03-11T12:35:53+00:0011 Březen, 2020|
Webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies, potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro možný retargeting. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím