Sny, čištění energie a růžový olej

//Sny, čištění energie a růžový olej

 

Ahoj Zuzi,

 

prvně bych rád poděkoval za znovu-uvedení (pro mě nové) skript Bdělost v astrální dimenzi, sny a vědomé snění. Doposud jsem sny příliš neřešil, většinu jsem po probuzení zapomněl. Přitom takové počínání mně připomíná snahu udržovat čistý domov, ale zároveň se tam po něm pohybovat v zablácených botech zvenku. Nejvíc jsem začal pracovat s cvičením “Monitor”. Kolikrát se mně stalo, že když jsem se ráno probudil, dařilo se mně vzpomenout jen na jednu část snu, ale postupně při práci s tímto cvičením jsem si dokázal vzpomenout i na další části. Akorát přepsat to v rozumných spojitostech je výrazně těžší než to snění probíhá  Též jsem si začal sny zapisovat, opakuje se v nich několik “témat”, minimálně část z nich je, kterým jsem na 3D úrovni příliš nevěnoval pozornost či asi ani nechtěl věnovat.

Ač sny při spánku vnímám dost živě a zčásti se v nich projevuje jisté duchovní vědomí, např. při činění určitých voleb, převážně jsem spíše v jejich tahu a nedaří se mně zatím být vyloženě bdělou duchovní bytostí vědomou si své vnitřní síly. Nutno přiznat, že tomu tak není plně vždy ani na úrovni běžného 3D života. Ale věřím, že se to jak v této, tak v těch astrálních dimenzích bude nadále zlepšovat. Taktéž většina snů naštěstí již bych řekl není z toho rev…. astrálu, ale ani z toho vyššího, ve většině případů se téměř pokaždé minimálně bodově potýkám s nějakými ne úplně pohádkovými situacemi. Zde bych se Tě rád zeptal, ono ve finále je méně důležité v jaké sféře se při snění pohybujeme, ale to, abychom si byli plně v nich plně vědomí, že?

Odpověď: Pro každého je důležité něco jiného, někdo si i v revers.astrální dimenzi může něco dočišťovat,  někdo tam může být vtažen  “násilím” např. na základě toho, co píšu ve skriptech, zde je důležité si to po probuzení uvědomit a též se podle svého vhledu řídit ve fyzické dimenzi, někdo zapracovává právě ve snovém stavu naopak vyšší dimenzionální pásma, a někdo prostě poznává-čistí své nevědomé části v nejbližší astrální rovině. Důležité je si brát ponaučení, nezapomenout na to a pracovat s těmi „zážitky“ jako s energií-vědomím (byť nevědomým) 🙂. ZS.

S tím do značné míry souvisí i odchod z našeho fyzického těla většiny z nás, které může proběhnout všelijakým způsobem a nemusíme zrovna v té chvíli ležet “na posteli plné růži, líbezné vůně a jemné hudby” 🙂 A zřejmě v ten moment bude velmi důležité, abychom tím astrálem propluli bezpečným tunelem.

Odpověď: V případě „finálního odchodu“ vědomí z fyzické reality nemusíš mít na růžích ustláno 🙂, zde se bere v potaz kvantum Tvé energie-vědomí, v jakých dimenzích a tedy i čakrách, KC, K liniích atd. máš světlo či energetické nánosy. Takže takový „baťůžek pozitivní či negativní energie“, podle toho jsi zařazen do odpovídajících sfér a jejich „komnat“ či „cel“…. ZS.

 

Druhou věc, co bych se Tě rád zeptal, zda-li v důsledku svého počínání během snění a následných nemoudrého konání, si mohu během snění způsobovat vytváření miasmatických částic do mého energetického pole? Řekl bych, že zcela určitě, neboť pořád je to projev mého (ne-)vědomí a vyšších části. A jak ve 3D, tak výše – neznalost “zákona” neomlouvá.

Odpověď: Během snění si nevytváříš karmické bloky, ty v tvé jemně-hmotné anatomii buď již jsou, nebo nejsou. Důležité je zde ve fyzické realitě, zda pochopíš poselství snů a třeba i nemoudrých činů v astrální dimenzi a zda svým uvědoměním a zejména svými činy vytvoříš něco jako „protiklad“ tedy budeš jednat v souladu s vyššími principy sebe sama, než činilo Tvé vědomí v astrální dimenzi. ZS.

 

Každý příspěvek na Blogu jsem si přečetl moc rád a rád se k nim vracím, ale zejména minulý týden mně velmi pomohl Tvůj článek “Život je cesta sama” a Kristiánův “Moje cesta”. Děkuji za ně. Asi jako u většiny, i u mě dochází k určitým “vlnám” v rozpoložení. Ač jindy by mě ani o tom nenapadlo přemýšlet, najednou jsem nějaký čas pociťoval iluzi domnělé pozemské samoty, že přibývá kolegů v práci, pro které jsem podivný až nezkousnutelný, že defakto všichni bývalí “přátelé” už v mém životě nejsou, a že vlastně ani s mamkou a sestrou, už jsme v kontaktu výrazně méně. Do toho těch méně příspěvků na Blogu a obecný pocit ztráty pozemského kontaktu s Vámi všemi (naštěstí už je to opět pryč  ). A FM něčeho takového umí umně využít a na patřičné struny zapůsobit. Zejména tyto články mně v daný moment velmi pomohly opět v dobrém prolísknout, uvědomit si, proč tu jsem, jak přínos každého z nás je velmi důležitý a zároveň, že nejde zdaleka jenom o nás! Kristiánova slova byla pro mě velkou inspirací, má v sobě tolik vnitřní síly, víry a lásky. Nesmírně mně pomohlo to co napsal – že se tento život rozhodl věnovat duchovní práci. Velmi za ně děkuji, protože jak v ohledu co jsem řešil, tak i v jiných vím, že občas určitým pokušením jsem se nechával vábit.

 

Děkuji též za příspěvek “Jarní úklid”. I když mě tedy přidělal trochu starostí a nových výzev!  Jako třeba, jestli do parního mopu mohu dát tu alpo-růžovou směsku  (zde bych se opět rád zeptal, toho růžového oleje se tam dává jen pár kapek a nebo celá lahvička?) a nebo, že by asi chtělo mýt okna více jak 1x za rok  Též jsem si díky tomu upozornění na syntetické potraviny prověřoval nápoj “MojeM…”, o kterém jsem se před cca 3 lety bavili na semináři, zjistil jsem, že jistá část (Vitamin E) je v něm dělaný právě synteticky. Tímto nápojem jsem poměrně často řešil v práci oběd, abych nemusel do závodní jídelny a též na každý den si nevařím. Tak se budu muset zamyslet co s tímto. Takže i tyto záležitosti běžného života mně ukázaly, že duchovní cesta je prostě na plný úvazek 🙂

S láskou, objímám Jaromír

 

Odpověď: No, do parního mopu bych osobně neriskovala přidání růžového olejíčku 🙂, mohl bys o mop přijít 🙂. Tuto činnost dělám klasicky s hadrem a koštětem  🙂.  Na jeden kýbl stačí pár kapek  růžového oleje (pokud tím nevytíráš chrámový komplex 🙂).  No, mytí oken je moje osobní pozitivní „slabost“, snažím se je mýt vždy, když vnímám, že Světlo skrze ně neproniká tak, jak má 🙂, ale každý to máme jinak….

Ještě jsem chtěla poznamenat, že od dnešního dne, tj. 1.4. 2019 budu většinu svých článků dávat do rubriky „Duchovní transformace“, v rubrice „BLOG“  nechám prostor vám, já v „BLOGU“ budu uveřejňovat např. informace k novým skriptům a též odpovídat na vaše dotazy. Pokud by někdo z vás hledal např. článek „ŽIVOT JE CESTA“, „SKALÁRNÍ SÍŤ VĚDOMÍ“, tak je naleznete nově v rubrice DUCHOVNÍ TRANSFORMACE….S láskou  ZS.

 

 

2019-04-01T18:48:02+00:001 Duben, 2019|
Webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies, potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro možný retargeting. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím