Srdeční čakra

//Srdeční čakra

 

Pokud jsme  v dokonalém souladu se zákony proudění energie-vědomí  Nejvyššího Zdroje a tím i se svojí šablonou dokonalosti včetně naší jedinečné duševní energie,  jsou tři proudy energie-vědomí, které proudí skrze vnitřní životní jiskru, ony proudy energie-vědomí tzv. „trojplamene“ v dokonalé rovnováze.  To je nezbytné, protože jen tehdy může světlo naší vnitřní životní esence, naší JÁ JSEM Přítomnosti proudit a vyzařovat harmonicky a v plné síle.

Pokud je některá část oslabena, proudí i toto světlo v menší míře. Je to však v podstatě milost, protože není-li trojplamen životní esence vyvážený, mohli bychom mít tendenci vnucovat energii ve fyzické realitě  nedokonalé představy, a pak bychom si jen vytvářeli další energetické bloky (karmickou zátěž). Což činíme tím, že vyjádříme sílu, moudrost nebo lásku nevyváženým způsobem, takže nás to zavede do jednoho z mnoha extrémů stvořených egem a dualitou. Taková karmická zátěž (množství dalších učebních lekcí) bude přímo úměrné množství světla, jež jsme chybně kvalifikovali. Proto je tedy, jakmile dojde k porušení rovnováhy proudu vědomí-energie trojplamene, proud světla automaticky omezen, aby bylo zmírněno vytváření další karmické zátěže, jež bychom si mohli vytvořit. (zde je vysvětlení pro Ty, kterým nedoporučuji někdy pokračovat  ve studiu nových informací, je potřeba tudíž nejdříve nalézt rovnováhu se stávajícími informacemi, energií-vědomím uvnitř sebe sama)

Právě v duchovním srdci je centrum našich tvůrčích schopností jako bytosti Světla, moudrosti a lásky, coby individualizované jiskry vědomí- energie Nejvyššího Zdroje, takže jistě lze chápat, proč je pro každého člověka na duchovní cestě očista srdeční čakry tak významná.  Vyjádření našich tvůrčích schopností je filtrováno přes srdeční čakru, je tudíž zabarveno vším tím, co se nachází v tomto psychicko-energetickém centru.

 

Je třeba si uvědomit, že v průběhu života (či více životů, pokud patříte k těm, kteří tomu “věří” 🙂 ) můžeme  vstřebávat do své srdeční čakry takové množství nedokonalostí a negativity, že nám překryje “energetické dýchání” tohoto centra.  Všechno, co se odehrává na úrovni vědomí našich spodních tří čaker, bude zabarveno filtrem srdeční čakry, a to nejen kvalita našich myšlenek, ale též emocí, činů, v realitě našeho života….  Z.S.

 

(více informací v aktualizovaných studijních skriptech „9. stupeň Duchovního učení o Já Jsem“ od 3. června 2019)

 

2019-06-02T16:30:48+00:002 Červen, 2019|
Webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies, potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro možný retargeting. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím