Studijní skripta Věčné Světlo – poznatky :-)

//Studijní skripta Věčné Světlo – poznatky :-)

Všechny moc zdravím,

Původně jsem o vzývání Věčného Světla chtěla psát až do dokončení 21 denního cyklu…změny jsou enormní, cca a 2 dny jiná fáze, jiný typ čištění, prozření, radosti, uvědomění etc. Celkový pohled si opravdu ponechám až na později, protože jsem moc zvědavá, co se ještě bude dít. Nicméně dnešní Lucčin příspěvek a Zuzčin komentář mne popostrčil, abych přeci jen napsala o svém zatím největším objevu.

Velká část lidí, kteří jsou se mnou v pravidelném kontaktu se dost čistí, ale vše má na lidské poměry superkosmickou rychlost…vyvolá se konflikt (např kolegyně v práci, která je dost často nyní podrážděná, vytváří velká dramata z téměř každé maličkosti), mne tento konflikt druhé osoby nechá zcela klidnou, jen si pomyslím, kdyby nyní využila situace a rozhodla se jinak, než doposud dělávala, posune ji to dál, uběhnou 2 hodiny a kolegyně přijde s novým rozhodnutím, jsou to drobné krůčky, ale lepší drobné než žádné…věřím, že situaci popisuji dostatečně srozumitelně…vše, co dřív trvalo roky, měsíce, dny, nyní probíhá v hodinách, snad i minutách. Jakoby energie , které se v mém poli pohybují díky tomuto vzývání rozbouřily bahenní nánosy, které lidé v mém okolí mají, ale zároveň jim umožnily udělat ihned změnu…tudíž očistné a zároveň léčivé téměř v jednom okamžiku. Na ty, kteří jsou více v harmonii spíše působí jen ta léčivá část. Nevím, zda i Vám to přijde tak famozní jako mně. Podstatou mé “normální” práce je léčit fyzická těla. Díky tomuto vzývání mám pocit, že se to léčení posunulo úplně na jiné roviny, aniž bych cokoliv dělala, jen byla. Kdyby to byl scifi film, vypadalo by to asi takto: při vstupu do mého energetického pole se u dotyčné osoby rozbliká kontrolka, která ukáže/vynese na povrch jednu toxickou situaci/vir, po nějakou dobu probíhá léčení a u dotyčné osoby dojde na malinkatém kousku vědomí ke změně a tím pádem i k minimálně částečnému odléčení viru/detoxikaci. O víkendu jsem si říkala, že mám nyní takový praktický život, že už zdaleka nejsem tak rozlítaná jako dřív, kdy se polovinu bdělého stavu byla mimo..ulítlá vědomím. Zvažovala jsem, zda je to takto správně, ale medituji stále stejně dlouho, spojení funguje, tak možná je to tak, že mám nohy lépe zakotvené zde a hlavu stále ve Výšinách, ale že ta komunikace mezi dole a nahoře funguje lépe než dřív…jsou to ale jen mé domněnky, čas ukáže, zda pravdivé.

Věřím, že Vám nebude znít můj příspěvek jako úplný nesmysl/scifi…i kdyby ano, je to jedno….u každého proces změny/posunu etc probíhá jinak, včetně působení na okolí, protože každý máme svou vlastní misi a naše zážitky nemusí být stejné ani podobné…díky naší jinakosti, jak říká Zuzka, aspoň není nuda…:-)

Mějte se krásně a napište,pa Verča F.

Odpověď:  Děkuji moc   Verčo, za Tvé  sdílení poznatků ze studia, mně osobně Tvé řádky znějí zcela úžasně, a je skvělé, že toto poznání zakotvuješ do holografické šablony Tvého oboru, naopak, je to “přirozený stav”, který by zde měl obecně být, aby uzdravení lidí probíhalo na více-dimenzionální  úrovni a tudíž tím bylo i v této realitě trvalejší… To, že jsi více uzemněna je též skvělé, neb jen tak zde můžeme ukotvit více Světla  (tj. energie-vědomí). A rozvíření nánosů a bahenních struktur v energetických polích lidí je velmi potřebná činnost z pohledu globálního zvyšování vědomí 🙂 a vzestupu vědomí planety do vyšších úrovní (konec Hvězdného cyklu 26.500 let) :-). Mám velikou radost, že jste začali psát a skutečně, každý z nás, je jiný, ale toto obohacení sdílením pomáhá nám všem, kteří jsme  ve 12D a výše stejní :-)…. S láskou Z. 

2019-06-18T16:21:08+00:0018 Červen, 2019|
Webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies, potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro možný retargeting. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím