Světelné krystaly

/Světelné krystaly
Světelné krystaly2019-07-10T10:40:03+00:00

Energie-vědomí vyšších dimenzionálních pásem, jež se nachází na pomezí energetické vrstvy planety a její vzestupující části (vyšší úrovně – HU 2, HU3) zachycena do obrázků světelných krystalů představuje pro určitou osobu v určité době další velmi rychlou a praktickou možnost vědomě pracovat na těch dimenzionálních proudech energie-vědomí, jež představují současnou výzvu pro ni i pro celý planetární energetický štít vzestupujícího vědomí Země.

Obrázek světelného krystalu (který bude namalován v digitální formě pro každého zájemce individuálně) nabízí možnost během meditací, ale i během dne (letmým pohledem na display mobilního telefonu) své energetické světelné pole zásobit doslova světelnou infuzí, koktejlem světla namíchaného přímo na konkrétní osobu.

Použití tohoto obrázku je na jednu stranu „časově neomezené“, neboť tyto energie-vědomí jsou „nadčasové“, pokud však ten, kdo s ním bude po určitou dobu energeticky pracovat ucítí, že nastal čas na změnu, může ve své duchovně-energetické činnosti pokračovat bez tohoto znázornění, či si může pořídit další.

Popis k obrázku zahrnuje  doporučení, vysvětlení a konkrétní popis na čem a jakým způsobem máte v této době  pracovat tak, abyste  se mohli zaměřit svou pozornost (energii) a čas na ty okolnosti, které jsou pro vaše individualizované vědomí  (duši) v současné době nejvíce zapotřebí, chcete-li svým vědomím vzestupovat. Svým způsobem tento popis zahrnuje osobní konzultaci :-).

Úhrada za obrázek světelného krystalu přímo na osobu, která o něj projeví zájem: 777 Kč
(obrázek bude poslán mailem ve formátu png.)

V případě zájmu o   popis obrázku včetně doporučení k postupům  (mailem, 2,5 stránky A4 ) , tj. o doporučení ohledně zpracování psychologicko-duchovních témat, týkajících se označených zablokovaných částí proudění energie na obrázku  je úhrada za obrázek + popis: 1.100 Kč

Zůstaňte s námi v kontaktu

Webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies, potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro možný retargeting. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím