Světlo nad propastí tmy

//Světlo nad propastí tmy

 

Zdravím Vás všechny, kteří kráčíme společnou cestou Světla.
Chtěla bych poděkovat Vám všem, že jdeme stále dále, že se snažíme stále více zářit ve tmě, i když to opravdu mnohdy není lehké.
Vnímám stále větší propast mezi těmi překrásnými frekvencemi, které k nám proudí z nebes a těmi nízkými, které vznikají v temnotách.

Snažím se teď pracovat s novými skripty Multivektorové překódování a je to moc krásná činnost. Cítím úplně nové frekvence a působení těch technik a i informací, než když jsem je dělala dříve. O to více se snažím si je vychutnat a také je dělat opravdu důkladně, aby skutečně proběhlo to, co má.

A nádherné jsou kódy. S nimi jsem dříve hodně pracovala, teď, když jsem je po čase opět zapustila do své bytosti, bylo to jako nádherné znovushledaní s bytostmi těch kódů. Jako překrásné objetí.

Některé techniky opakuji pravidelně a postupně se propracovávám skripty dále a dále.
Připadá mi teď, že se všechny ty techniky jakoby spojují v jeden celek a propojují je právě Paprsky Stvoření. Nabírá to celé úplně jiný, celistvý význam. Je to moc krásné a moc děkuji, že smím s těmito postupy a informacemi pracovat.

Chtěla bych Vás všechny moc pozdravit s z celého srdce obejmout.

S velkou láskou a úctou k Vám všem, Jitka K.

2019-05-14T19:54:23+00:0014 Květen, 2019|
Webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies, potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro možný retargeting. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím