Tak, co si myslíte?

//Tak, co si myslíte?

 

Pokud jste se náhodou se silami n+ ch  ztotožnili byť na chvíli silněji, a již jste vstoupili na svou osobní cestu vzestupu vědomí, jistě máte zkušenost, že vás to jaksi „energeticky bolí „  a tyto síly se vás budou déle snažit udržet v iluzi, že to prostě  jinak nejde, že se to nedá zvládnout.

Pokud se nyní, v této chvíli, rozhodnete, že prostě budete dělat  onen krůček za krůčkem, tyto síly nakonec ztratí svůj vliv na vaší analytickou i podvědomou mysl. Uvědomíte si, že doopravdy můžete být svobodní, že budete svobodní, pokud budete pokračovat  ve svém úsilí o očistu a rozšíření vědomí stále dále. Jakkoliv těžká vám situace připadá, vždy můžete učinit aspoň malý krůček, pokud ovšem chcete, a teprve pak vám může být vnitřním světlem pomoženo. Těm, kteří nejsou ochotni učinit odpovídající rozhodnutí, se pomoci prostě nedá.

Podíváte-li se na planetu a vidíte  ony síly n + ch,  máte dvě možnosti. Buď si řeknete, že tedy Nejvyšší Zdroj tuto sílu  stvořil anebo jí prostě dovoluje na Zemi setrvat nebo byla stvořena zneužitím svobodné vůle, kdy ji obyvatelé planety umožnili, aby se zde rozšířila a zůstala tu. Některá filozofická i esoterická učení  vycházející z duality sice tvrdí, že tzv. Bůh a ďábel jsou dvě polarity, ale jedná se o vytvořenou iluzi.

Dokonalá polarita v energetickém systému jednotlivce zahrnuje správné vyvážení tzv. mužského a ženského principu, tedy aspektů proudů elektrické  a magnetické energie v jemně-hmotném energetickém poli, nikoliv tzv. zlo a dobro.  Vědomá mysl skutečně duchovního člověka to chápe, protože jeho vědomí je spojeno skrze vnitřní  sféry s ryzím vědomím – energií Nejvyššího Zdroje, tedy  působí i zcela mimo dualitu. Takto, krok za krokem, lze  pozvedat své vědomí, až dosáhnete bodu, kde se mraky nevědomí rozestoupí.

Tak co si myslíte?

Stojí za to usilovat o očistu a rozvoj svého vědomí?

Koneckonců, co jiného byste měli počít se svým volným časem?

Snad pokračovat dál starým způsobem a nechávat naprostou volnost zdivočelému emocionálnímu tělu a myšlenkám, v nichž třeba právě vládnou síly n + ch? Z.S.

 

 

 

2020-03-14T13:36:39+00:0014 Březen, 2020|
Webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies, potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro možný retargeting. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím