Teď, u “cílové lajny” :-)

//Teď, u “cílové lajny” :-)

 

Zdravím všechny spolucestovatele 🙂

Po „delší“ pauze jsem opět zde, po přečtení pár důležitých upozornění opravdu musím souhlasit, že kritičtější období jsem (alespoň v tomto vtělení) ještě nezažila, sama jsem jen o vlásek na konci roku unikla tak rafinované léčce, až jsem se sama divila, jak je to vůbec možné. Bylo to dost náročné, ale zároveň mi to krásně ukázalo mé rezervy, na kterých mohu pracovat. Mohu potvrdit, že všechna ta dosavadní práce na sobě, která se třeba někdy dříve zdála ne až tak významná nebo účinná, protože to prostě buď necítíme, nebo nám to nenápadně našeptává ego se nakonec v tomto případě vyplatila se vším všudy, neboť i přes to, že jsem se v danou chvíli „nemohla“ bránit, mi naskočil samovolně „antivir“, přelilo se přese mne mé Vyšší Já (dokonce jsem fyzicky i změnila podobu) a byla jsem udržována v jakémsi ochranném obalu, než se mi dostalo pomoci.

O to více jsem nyní vděčná za každou světelnou pomůcku, za každá skripta, která jsou doslova pokladem a za každé uvědomění, kterého se mi dostane a za každou pomoc ze shora, která je čím dál intenzivnější. Tak trochu jsem dostala pocítit, jak dosti náročné to má naše milovaná Zůza, a to byl pořád jen slabý odvar oproti tomu, co musí řešit ona, takže Zuzi smekám před Tebou, děkuji ti z celého srdce, že pořád tak statečně a pevně jdeš stále dál a dál a pomáháš tím nejen nám všem, ale i celku a že i my máme tu možnost se přidat. Nikdy jsem si plně neuvědomovala, jak náročnou máš cestu.

Samozřejmě útoky sil ch+n probíhají neustále, i na té nejmenší maličkosti která je třeba úplně zprvu bezvýznamná (třeba i jen obyčejná „sabotáž“ účtenky), ale může zatáhnout do pořádných potíží, když se na ní člověk chytne.

Uvědomila jsem si také, že nic není samozřejmé a jisté, ani ta nádherná výsada, kterou máme, že smíme světelně pracovat a zářit, jediným chybným krokem totiž můžeme přijít i o tohle pokud není dovoleno, aby zasáhla Boží Milost a nemůže nám být již pomoženo.

Silám ch+n jde opravdu o vše, ale zrovna tak i nám, pokud si svoje Světlo moudrými a bdělými kroky neobhájíme. Zejména teď u „cílové lajny“ je snad heslo každé vteřiny pod záštitou své JJ Přítomnosti bdělost, rozlišování, Moudrost, bezpodmínečná Láska a zase ta bdělost a rozlišování a tak pořád dokola a někde mezi tím i stíhat žít :-).  A ideálně se u toho rozzářit jako tisíc sluncí 🙂 🙂 🙂

Přeji vám všem jiskřičkám, ať se vám přesně tohle a ještě mnohem více bez úhony povede, ať vás neustále provází Bdělost, Síla, Moudrost, Láska a Boží Milost.

S láskou a úctou k vám všem,

Duhová záře.

2020-01-16T17:43:12+00:0016 Leden, 2020|
Webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies, potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro možný retargeting. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím