To jediné skutečné…

//To jediné skutečné…

 

Ahoj Zuzi a všechny drahé jiskry!

 

Předchozí příspěvky jsem začínal myšlenkou na Vás, jak se Vám asi daří. Avšak dnes si dovolím říci, že si tuto otázku již pokládat nemusím, neboť podle Vašich krásných příspěvků, a jak jste se nebojácně duchovně rozparádili, vidím, že se Vám prostě daří skvěle! Což je krásné a též Vám za všechny příspěvky, děkuji. Není zbytí, musím to říci, ale vládne ve mně neochvějný pocit, jak Vítězství Světla již nastává! Jinak to ani přeci být nemůže, jak říká milovaný mistr Victory!
 
Nedávno jsem si vzpomněl na jednu meditaci s názvem „Hora“. Byla vydaná ještě za „starých časů“ :), kdy Zuzka meditace na semináři nahrávala a účastníkům předávala na CD. V té době jsem byl na úplném začátku mé aktivní duchovní cesty a dostala se ke mně zprostředkovaně. Moc se mně líbila a i na té hudbě jsem ujížděl :). Popisovala naše rozhodnutí dále nesetrvávat v nížině komfortu bezduchého materialistického světa, ale vydat se šplhat na horu rozpomenout se proč tu jsme, za znovunalezením Zdroje a sami sebe. Ač už je to řada let, po té hoře stále šplháme výš a výš, ano, stěny jsou prudší, hrany jsou ostřejší, kluzké, duje nárazový silný vítr. Ale za ty roky šplhání už i ty naše svaly narostly – moment, podívám se jestli na břiše mám již „pekáč buchet“ …… – aha tak tam ještě ne :), ale ty naše duchovní rozhodně ano! A tak šplháme výš a výš. Vlastně i nad tou námahou a nesnází se už tak nepodivujeme, jednou z věcí, čím je to vykoupeno, že ten výhled z té výšky začíná být opravdu nádherný. Řada z Vás o tom též psala, jak například příroda je nádherná, vnímat tu propojenost všeho, projevenou lásku Zdroje. Jak ochuzeni jsou ti žijící v údolí, kteří ji nejsou schopni vnímat jako Vy… 
 
Též bych i moc přál dalším spolulezcům, našim bratrům a sestrám, kteří se vydali na cestu s námi, ale ať již se pod náporem větru příliš tisknou ke stěně, svedlo je to do jeskyně či věří více svým očím než hlasu duše a v mlze nevidí kudy dál, aby prozřeli, aby dokázali prohlédnout všechny ty podstrčené šalebné iluze, kterými se zaobírají. Aby znovu bylo jejich jedinou touhou moci plně stát v Jeho jasném Světle z bezpodmínečné lásky.
 
Sám jsem též byl častokrát oslepen, přehnaně se zabývající nastrčenými bludy a dávajíc nad sebou často moc všemu, co zde v 3D vypadá tak skutečné, ale není… Tolikrát jsem četl slova Mistra Saint Germaina a pochopitelně slyšel i Tvá Zuzi, o síle té Mocné Já Jsem Přítomnosti v nás. Nedokázal jsem to dostatečně propojit a vnést do bytí. Nyní již začínám cítit, co jsem tak dlouho jen pouze věděl, že to jediné skutečné je záře našich Jisker v nitru naší hrudi. V ní spočívá a z ní vychází to vše podstatné, na čem záleží. Skrze ní prochází ta jediná skutečná Síla – Mocná Síla Světla spojující nás se Zdrojem. Jedině vědom si tohoto jsem schopen opravdově pročistit všechny ty záležitosti, kterým čelím a skutečně zvládat všechny záležitosti života v souladu se Zákony proudění-energie Nejvyššího Zdroje.
 
Přeji Vám všem, ať to Světlo, ve svém nitru, vědomě co nejvíce cítíte, že je stále s Vámi.
 
S láskou 
Jaromír

Tento článek  je  sdílením zkušeností samotného autora  konkrétního příspěvku.  Skutečnosti zde uváděné nejsou názory  majitelky tohoto webu.

2020-05-25T18:33:32+00:0025 Duben, 2020|
Webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies, potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro možný retargeting. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím