Udržitelný růst vědomí

//Udržitelný růst vědomí

 

Klíčem k uchování udržitelného a vyváženého stvoření je vize a uskutečnění  věčně se rozšiřujícího vědomí. Tato vize (či plán, záměr…) způsobuje trvalý a vyvážený růst.

Je to zákon proudění energie-vědomí Nejvyššího Zdroje, že výměnou za dar života jste povinni svým vědomím neustále růst, tj. rozvíjet své vědomí a překonávat se. Život sám je růstem a překonáváním, takže když si zvolíte nerozvíjet své vědomí, volíte si zánik. Zákony proudění energie-vědomí Nejvyššího Zdroje vám tu možnost poskytují, avšak nevyhnutelným důsledkem je, že tímto rozhodnutím vstupujete do spirály rozkladu, vedoucí k zániku.

Pokud se rozhodnete zúčastnit života ve vědomí zániku, již rozpínavou  (aspekt elektrické polarity) a stahující sílu  (aspekt magnetické polarity) nevidíte jako pravé polarity doplňující a obohacující se navzájem. Nejste již schopni chápat, že rozpínavá síla musí být vždy nepatrně silnější, aby se stvoření mohlo trvale rozvíjet a překonávat. Namísto toho obě síly vidíte jako protikladné… a překonávání sebe sama se začnete bát.

Bojíte se, že když se změníte, když se překonáte tím, že rozšíříte své vědomí, změníte náhled na život a svět, mohli byste ztratit to, co už máte….

(výpis z nově připravovaných  studijních skript V.V.)

2019-10-30T10:53:16+00:0030 Říjen, 2019|
Webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies, potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro možný retargeting. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím